Mužské mená, ktoré prinášajú smolu. Tieto dieťaťu nedávajte

Zdieľať
Mužské mená, ktoré prinášajú smolu. Tieto dieťaťu nedávajte

Vedeli ste, že niektoré mužské mená môžu priniesť ich nositeľom smolu? Ktoré to sú?

Existujú mužské mená, ktoré majú v sebe isté karmické zaťaženie. Najprv treba však pripomenúť, že meno nie je priamo zodpovedné za to, čo sa v našich životoch deje. Každý človek je svojim pánom a ovplyvňuje vývoj svojho osudu. No predsa len istá rezonancia písmen podľa numerológie nám náš osud môže sťažiť. Tu sú niektoré z mužských mien, ktoré sú menej vhodné.

Adrián

Adrián to nemá v živote ľahké, pretože toto meno je veľmi karmicky zaťažené. Napriek tomu, že znie pekne, radšej sa mu vyhnite, ak by ste ho chceli dať svojmu dieťaťu. Odzrkadľuje sa to i na osobnom šťastí a meno dokonca vplýva aj na zdravie jeho nositeľa.

Alfonz

Ani Alfonzov nečaká ľahký život. Ich osud bude plný nepredvídateľných udalostí vrátane zdravotných problémov.  Meno je karmické a prináša smolu najmä mužom, ktorí sa narodili v znamení Škorpión.

Andrej

Andrej bude zažívať v živote isté bloky. Dokonca bude mať pocit, že sa mu do cesty stavajú samé prekážky. Andrejovia bývajú inak veselí chlapíci a zdá sa, že ich nerozhodí žiadna prekážka, no v skutočnosti sú nestabilní a náladoví. Karmické meno môže zmierniť vibrácia priezviska.

Erik

Erikov čakajú životné bloky karmického zaťaženia. Nositelia tohto mena majú nestálu, roztržitú a dobrodružnú povahu. Málokedy niečo dokončia. Erik je zväčša nestály záletník, ktorý nemá rád pravidlá a ťažko sa viaže. Meno je vhodné pre vedcov, ktorí sa zaoberajú faunou a flórou. Erikovia si vytvárajú svoj vlastný svet, ktorý je často odlišný od reality.

Marcel

Ani muž s týmto menom nemá jednoduchý život. Ten mu komplikuje do istej mieri aj karmické zaťaženie mena. Niekedy jeho osud zmierni dobrý dátum narodenia. Marcela väčšinou sprevádza smola v láske a v rodinnom živote. Veľa zmätočných udalostí mu uberajú na životnej energii a osobnom šťastí.

František

Meno s ťažkou karmou. František zažije najmä zdravotné komplikácie ale aj problémy v rodinnom živote. Napriek tomu je František prispôsobivý a rany osudu znáša so vztýčenou hlavou. V starobe sa môžu nositelia tohto mena stať mrzútmi a večne nespokojnými ľuďmi. Ak sa obklopia správnymi ľuďmi, ktorým dokážu opätovať city, môžu zmierniť karmickú záťaž tohto mena.

Vladimír

Meno je zaťažené nepriazňou osudu a karmou. Vladimír síce pôsobí vznešene, no ide o zradné meno, ktoré veľa šťastia ich nositeľom neprinesie. Karma sa môže prejaviť v citoch i v zlom zdraví. Zlepšiť osud pomáha pozitívna vibrácia priezviska. Niekedy však môže Vladimírom pohoršiť. Nepriazeň osudu pomáha zmierniť ľudskosť a súcitnosť k iným. Ak chcete toto meno dať svojmu dieťaťu, radšej si to rozmyslite.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom