Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Myslel si, že už zostane v útulku navždy, pozeral ako si odváža ostatné psy a už ani nedúfal. Reakcia, keď si ho adoptovali dojíma internet

Benny
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Benny youtube.com
reklama:
reklama:

Vedeli ste, že aj psy majú dušu? Áno, sú veľmi silné a krehké. Mnoho ľudí si myslí, že psy sú len zvieratá bez citu, čo je obrovská chyba. Od psov a iných zvierat sa môžeme naučiť, čo je láska, úcta, pokora, vďačnosť atď. Majú dobrý zmysel pre to, čo sa okolo nich deje, a presne vedia, čo je pre nich dobré. Keď sa cítia bezpečne, sú veselé a hravé, naopak keď sa cítia nebezpečne alebo sa im niečo nepáči, sú smutné. Dnešný príbeh je o psích radostiach a strastiach. Pozrite sa na príbeh jedného psa, ktorý bol zdevastovaný, keď ostatné psy v útulku boli vypustení do nových rodín. Ale nakoniec naňho došlo.

Adopcia psa alebo iného zvieraťa z útulku je určite známa. Prídete do útulku, vyberiete si svojho obľúbeného psíka, potom vyplníte potrebné dokumenty a psík je váš. Dáte mu druhú šancu a on vám bude veľmi vďačný. Budete jeho novým majiteľom a svojho nového psíka budete milovať a poskytovať mu všetku možnú starostlivosť.

Nie všetky psy však majú také šťastie. V útulku je väčšinou veľa ľudí, takže nie každý sa môže svojho nového majiteľa skutočne dočkať. Každý deň si však želajú, aby sa dvere otvorili a niekto sa zastavil a ukázal pred ich klietkou. Vezme si ho domov a bude ho milovať. Niekto má šťastie, niekto nie. Tí, ktorí sa musia pozerať na odchod ostatných, sú často smutní. Rovnako ako tento pes je ťažké prijať, že všetci ostatní sú preč, ale on stále zostáva.

Psík Benny bude nový domov veľmi milovať. Prišiel deň, keď sa šťastie usmialo aj na Bennyho. Bol vybraný novým majiteľom a jeho reakcia bola úplne neuveriteľná.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 17. mája 2022
reklama:
reklama:
reklama: