Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mýty o alkohole, ktorým veríme, ale nie je to tak

alkohol
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
alkohol www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Slovo alkohol, každý pozná alebo ho niekedy ochutnal alebo určite ochutná. Sme si istí, že ho každý aspoň raz za život skúsi. Je to veľa vecí, a nevyhne sa to ani alkoholu, rôzne mýty a klamstvá. Väčšine ľudí, vadí keď človek berie drogy, ale veď tiež si idete niekedy posedieť s priateľmi napríklad do krčmičky. Tiež prečo by sme si nemohli občas zájsť s kamarátmi, však? Možno sú drogy odsudzované viac ako alkohol, vďaka tomu že sú drogy zakázané a alkohol nie, ale je dobré si uvedomiť, že ani alkohol nie je nijako dobrý, zvlášť keď to častejšie a vo veľkom množstve, ale to nám musíte dať za pravdu všetci. A preto tiež vznikajú rôzne fámy o alkohole, a väčšinou tie fámy nie sú pravdivé.

A čo je teda lož? My vám dnes ukážeme niekoľko fámov o alkohole, ktorým väčšina verí, ale nie je to absolútne pravda.

Tak ako prvý mýtus tu máme to, že vám alkohol dodá energiu, a že budete akčnejší a tak ďalej, bohužiaľ to je presne naopak. Alkohol vám veľmi spomaľuje schopnosti, ako napríklad chodiť premýšľať a tak.

Ako ďalší mýtus, je ten, že sa vám po panáku lepšie spí. Je to absolútna blbosť tak tomu neverte.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. augusta 2022
reklama:
reklama:
reklama: