Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na fotkách vyzerali ako šťastný pár. Doma si dvadsaťdvaročný mladík prechádzal peklom

partneri
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
partneri youtube.com
reklama:
reklama:

Zatiaľ čo ženy sú zvyčajne obeťami domáceho násilia, tento príbeh ukazuje, že niekedy je to presne naopak. Alex Skeel (22) z malej anglickej dediny neďaleko Londýna bol brutálne mučený a vyhladovaný svojou partnerkou. Nakoniec sa rozhodol podeliť sa o svoj príbeh s médiami. Jedného dňa, keď susedia začuli rušivé zvuky vychádzajúce z mužovho domu, zavolali políciu. Keď strážnici prišli, našli vychudnutého muža ležať v kaluži krvi v kúpeľni. Keď sa policajti Alexa opýtali, prečo je v takom stave, muž odmietol priznať, kde sa na jeho tele vzali vážne zranenia.

Telo dvadsaťdvaročného mladíka čoskoro potom ošetrili zdravotníci, ktorí odhadli, že keby obeť zostala doma ešte pár dní, nemusel by prežiť. Alex nakoniec policajtom podľahol a priznal, že bol viac ako tri roky obeťou domáceho násilia. Obeťou jeho partnerky, 22-ročnej Jordan Worth, s ktorou má dve deti. A hoci sa muž v roku 2014 pokúsil so svojou „milovanou“ rozlúčiť, nikdy sa mu to nepodarilo. Určite k tomu prispelo aj Jordanino tehotenstvo krátko potom. Alex neskrýva, že počítal s tým, že dieťa bude mať pozitívny vplyv na ich vzťah. Dnes vie, že sa veľmi mýlil.

Keď pravda o Alexovom každodennom živote uzrela svetlo sveta, policajti nemohli uveriť tomu, čo počuli. Ukázalo sa, že 22-ročná partnerka muža zbila, donútila ho odstrihnúť sa od rodiny a sociálnych sietí a pchala ho práškami na spanie. Ako by to nestačilo, nechala ho ďalších 9 mesiacov hladovať, nechala ho spať na podlahe a dokonca ho bodala nožom a polievala vriacou vodou. „Bolo to asi jediné dievča, ktoré o mňa prejavilo záujem. Predtým som žiadny vzťah nemal, povedal 22-ročný muž.”

Spočiatku nemalo svedectvo Jordan Worthovej nič spoločné s tým, čo povedal jej partner. Žena v snahe vyhnúť sa zodpovednosti uviedla, že Alex trpí duševnou chorobou, kvôli ktorej má muž sklony k sebapoškodzovaniu. Je možné, že by z celej veci vyviazla, nebyť správania sa ženy v deň, keď mal jej partner podstúpiť veľkú operáciu. Vtedy bez toho, aby to ktokoľvek vedel, zdvihla zraneného muža z postele a odviezla ho z nemocnice. Nakoniec sa 22-ročné dievča priznalo k nočnej more, ktorú pripravila svojmu partnerovi. Jordan Worth stála pred súdom a vypočula si trest 7,5 roka väzenia. Dúfajme, že to stačí na to, aby pochopila, ako veľmi ublížila inej ľudskej bytosti.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 10. decembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: