Na koľko % si dobrý a zlý človek? Prezradí to tento zábavný psychologický test

Zdieľať
test o človeku
test o človeku youtube.com

Určite si už o sebe alebo o niekom inom počul, že si alebo je dobrý alebo zlý človek. Zrejme však išlo len o subjektívny názor. Dnešný test ti ale presne povie, či si skôr anjelik alebo čertisko. Zábavný psychologický test, ktorý ti povie, na koľko % si dobrý a na koľko % zlým človekom. Stačí odpovedať, čo si na obrázku všimnete ako prvé a my vám prezradíme odpoveď.

test o človeku
test o človeku youtube.com

Loď

Pokiaľ ste si na obrázku všimli ako prvú loď, test tvrdí, že ste 100% zlý človek. To však neznamená, že ste hotový žijúci potomok Satana. Môže to značiť, že ste príliš priamočiary a ľuďom dokážete na rovinu povedať, čo si myslíte. Ľuďom to môže byť nepríjemné a pokiaľ vás bližšie nepoznajú, je šanca, že si pomyslia, že ste poriadne drzý. Nie nadarmo sa hovorí, že úprimnosť v dnešnej dobe nie je vítaná. Nenechajte sa však ovplyvniť a zmeniť svojím okolím.

Oceán

Pokiaľ vás na obrázku ako prvý zaujal oceán, blahoželáme, podľa testu ste stopercentne dobrý človek. Máte jemnú a citlivú povahu. Slabosťou však je to, že druhým neviete povedať rázne „nie.“ Za všetkých okolností sa snažíte dosiahnuť spravodlivosť a dbáte o zachovanie pokoja a mieru či už doma, v rodine, medzi priateľmi alebo v práci. Ľudia, ktorí vás dobre poznajú, o vás tvrdia, že ste najlepším človekom, akého poznajú, ste hotovým anjelom. Môže to byť len preto, že sa za nich vždy obetujete, a preto by ste si mali dať pozor na to, aby nezneužívali vašu dobrotu a láskavosť.

Muž

Ak ste uvideli na obrázku ako prvú podobizeň muža, môžete si zablahoželať. Je to totiž ideálny výsledok. Test totiž tvrdí, že ste na 80 % dobrým a len na 20 % zlým človekom. Práve tých 20 percent zabraňuje tomu, aby vás ostatní nezneužívali, zároveň ste však veľmi milým, láskavým a ochotným človekom. Veľmi dobre si teda viete určiť hranice. Veľmi radi sa zúčastňujete rôznych akcií, kde poznávate nových ľudí. Vaša osobnosť je priamo očarujúca a presne viete, ako sa v jednotlivých situáciách správať. Ľudia sa pri vás cítia príjemne a viete ich skvele rozosmiať.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom