Na koncerte Chrisa Browna sa strieľalo! Pozri, koľko ľudí bolo zranených!

Zdieľať
Chris Brown
FILE - In this Nov. 7, 2014, file photo, singer Chris Brown performs during the 2014 Soul Train Awards at Orleans Arena in Las Vegas. Police say a shooting has injured people near a club where Grammy-winner Brown was performing in the San Francisco Bay Area. Police say Brown escaped any injury in the early Sunday, Jan. 11, 2015, shooting. (Photo by Chris Pizzello/Invision/AP, File)

Chris Brown dnes v noci koncertoval v kalifornskom San Jose. Nočný klub bol plný, keď sa v ňom začalo strieľať!

Páchateľ ešte stále nie je zatknutý! Spevák síce neutrpel žiadne zranenia, no päť ľudí si to odnieslo. Všetci sú síce nažive, no postrelení a v nemocnici. Štyroch tam previezli hneď po indicente. Piaty človek napokon prišiel na pohotovosť sám.

Kedysi už k podobnému incidentu došlo. Vlani v auguste postrelili Sugea Knighta, zakladateľa a riaditeľa hudobného vydavateľstva Black Kapital Records. A hádaj, kto túto párty vo West Hollywoode organizoval? Brown!

https://www.youtube.com/watch?v=uZ9yWCWM9zE

Chris sa okrem hudby zviditeľnil aj napadnutím svojej bývalky Rihanny. Brown má na konte zatiaľ šesť albumov – Chris Brown, Exclusive, Graffiti, F.A.M.E., Fortune a X. K jeho najúspešnejším hitom patria skladby Run It! (feat. Juelz Santana), Kiss Kiss, With You, No Air (feat. Jordin Sparks), Forever a Look At Me Now (feat. Lil Wayne & Busta Rhymes). V roku 2012 získal za nahrávku F.A.M.E. cenu Grammy v kategórii Najlepší r’n’b album.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom