Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na prvý pohľad obyčajný 13 ročný chlapec. Pravda o tomto chlapcovi však vyrazila všetkým dych

Denis
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Denis youtube.com
reklama:
reklama:

Koľko by ste tipovali Denisovi rokov? Snáď každé dieťa si aspoň raz v živote praje byť alebo aspoň vyzerať ako dospelák. Presne to je prípad istého Denisa Vashurina, ktorý má presne rovnaký problém, ale on už dávno nie je dieťaťom. Jeho skutočný vek mu dodnes nikto nechce veriť. Už keď bol Denis dieťaťom, rodičia si všimli, že sa od svojich rovesníkov v niečom líši.

Čo sa týkalo šikovnosti či inteligencie, v tomto ohľade nebol najmenší problém. Rodičia, ako aj sám Denis, si už v rannom veku začali všímať, že chlapec je menší a útlejší ako všetci jeho rovesníci. Verili by ste tomu, že Denis tento rok oslávi svoje 33. narodeniny? Mnohí tomu dodnes nedokážu pochopiť a Denis sa vďaka tejto svojej predispozícii stal známym v širokom okruhu ľudí.

Kvôli svojmu vzhľadu sa dokonca rozhodol pre život na dedine, nakoľko tam ho už všetci poznajú a nemusia toľko vysvetľovať. Denis zvykne mať problém napríklad pri šoférovaní či v bare, kde mu bez dokladov jeho vek snáď nikto neverí. Muž je už 4 roky šťastne zadaný a jeho priateľka nemá s Denisovou „inakosťou“ žiadny problém. Denis si praje jediné, aby ľudia boli viac tolerantní k tým, ktorí niečím vyčnievajú z radu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 26. januára 2022
reklama:
reklama:
reklama: