Na rozlúčke so slobodou sa odfotili. Z toho, čo kamera zachytila, stuhli hrôzou. Čo to preboha je?

Zdieľať
fotka
fotka youtube.com

Niet pochýb o tom, že každá z dám by si priala, aby sa každá jej párty vydarila. Niekedy však veci nejdú tak, ako by sme chceli. V tomto prípade sa smiech rýchlo zmenil na zvuky hrôzy… Dievčatá sa rozhodli stretnúť sa pri škótskom jazere Loch Eck. Keď nastala chvíľa urobenia spomienkových fotografií, stalo sa niečo, čo sa neskôr šírilo na webe.

Rozlúčka so slobodou sa zmenila na horor

Skupina žien nastavila na fotoaparáte samospúšť a pózovala pri jazere. O chvíľu neskôr stuhli hrôzou, keď videli, že na obrázku vedľa nich je zvečnený malý chlapec. Je vidieť vľavo, ako sa schováva za kmeňom stromu. Dievčatá si boli isté, že v okolí nie je nikto iný ako ony. Prečo je na tomto mieste malé dieťa bez dohľadu rodičov?

Túto otázku si kládli až do konca akcie. Keď sa ženy vrátili domov, začali hľadať informácie na túto tému na internete. Ako sa rýchlo ukázalo, jazero Loch Eck je spojené s dramatickým príbehom o chlapcovi, ktorý sa tam pred niekoľkými rokmi utopil. Miestni ho prezývajú „The Blue Boy“. Legenda hovorí, že dieťa bolo na dovolenke v neďalekom hoteli The Coylet. Raz v noci odišiel námesačný z izby.

Chlapec sa chystal ísť priamo k jazeru. Tu sa mal utopiť a teraz sa jeho duch túla po okolí. Zamestnanci hotela sú presvedčení, že detský duch stále hľadá svojich rodičov. Izba 4 má zvláštnu atmosféru a na chodbách sú mokré stopy. Desivý príbeh, že?

chlapec
chlapec youtube.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom