Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na scénu vstupujú dve nervózne sestry. Len počkajte, až mladšia začne spievať

sestry
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
sestry youtube.com
reklama:
reklama:

Viktória a Anastasia Petryk sú sesterské duo z Ukrajiny. V roku 2009, sa Anastasia Petryk objavila v druhej sezóne Ukraine’s Got Talent so svojou staršou sestrou Viktóriou „Vika“ Petryk, ktorá reprezentovala Ukrajinu v Junior Eurovision Song Contest 2008, a skončila na druhom mieste.

Napriek tomu, že Anastasia svoju sestru podporovala iba v zákulisí, porotcovia ju požiadali, aby zaspievala pieseň so sestrou Victoriou. Potom, čo zaspievali „I Love Rock, n Roll“, boli pozvaní na účasť v show spoločne, aby dosiahli semifinále. V roku 2012 vyhrala Anastasia Junior Eurovision Song Contest 2012.

Stanovila nové rekordy pre najväčší víťazný náskok v Junior Eurovízii so 138 bodmi (35 bodov pred 2. miestom) a najväčším percentom 12 bodového skóre. Rodičia sestier sú obyčajná rodina bez veľkých príjmov, ale chcú dokázať, že obyčajní ľudia s talentom, ktorí milujú to, čo robia, môžu tvrdou prácou dosiahnuť v živote čohokoľvek. Majú mnoho obdivovateľov a fanúšikov, ktorí milujú dievčatá a ich kreativitu. Sestry sa zúčastnili rôznych charitatívnych a verejných koncertov po celej Ukrajine, v Rusku, Arménsku, Taliansku a Litve.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 2. júla 2022
reklama:
reklama:
reklama: