Na tohtoročnom udeľovaní Oscarov sa slávna herečka Meryl Streep nápadne podobala na rozprávkovú postavičku

Zdieľať
Bez nazvu.jpg

Ako to už na Oscaroch býva, ľudia si zvyknú takpovediac zgustnúť na outfitoch známych celebrít, ktoré sa tu objavia. Slávna herečka Meryl Streep tento rok nechtiac pobavila svojím vzhľadom. 

Tento rok sa uskutočnil už 90-ty ročník odovzdávania cien Americkej filmovej akadémie. Najlepším filmom sa stala snímka Podoba vody, ktorá bola nominovaná celkovo v 13 kategóriách. Ako si herci a herečky užívali tento slávnostný večer, ľudia za obrazovkami si všimli jeden nápadný outfit.

Dxfnj6numaagxuh.jpg

Meryl Streep prekonala tento rok vlastný rekord v počte nominácií na Oscarov. Na konte ich už má 21. Práve 21. nomináciu na prestížne filmové ocenenie získala v kategórii Najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe za film The Post: Aféra v Pentagone, v ktorom si zahrala postavu Katharine Graham.

Oscar.jpg

Táto známa herečka však zaujala okrem svojo talentu aj svojím vzhľadom. Chtiac nechtiac sa podobala na známu rozprávkovú postavičku zo Shreka, čo si diváci patrične aj všimli. Netrvalo dlho a internet zaplavili vtipné meme a príspevky, kde sa Meryl Streep podobá na rozprávkovú vílu zo známej rozprávky.

Meryl streep.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom