Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na Zem sa rúti asteroid, ktorý vyhladí ľudstvo! Dožijeme sa konca sveta!?

asteroid zem
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Vedci určili 16. marec 2880 ako deň, kedy by mala byť planéta Zem zničená po zrážke s asteroidom.

Na Zem sa rúti obrovský asteroid, ktorý by mal pod dopade na modrú planétu úplne vyhubiť ľudstvo. Nie, nehovoríme o žiadnom pripravovanom remaku hollywoodského filmu Armagedon, ale o najnovšom zistení amerických vedcov.

Astronómovia v Tennesse predpovedajú, že koniec sveta by mal nastať 16. marca v roku 2880 a jediným šťastím pre nás je, že sa toho určite nedožijeme.

Jeden koniec sveta sme už prežili – určite si spomínaš na obavy spojené s dátumom 21. 12. 20112 – no stretnutie s asteroidom už ľudstvo pravdepodobne nerozdýcha.

Ak sa teda americkí astronómovia nemýlia, ľudstvo bude žiť ešte najmenej 866 rokov. Vedci však premýšľajú o tom, ako obrovský asteroid zastaviť, no zatiaľ sú zúfalí. No možno sa v budúcnosti narodí nejaký hrdina podobný postave Harryho Stampera, ktorého hral Bruce Willis v Armagedone, a ušetrí ľudstvo pred skazou…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 18. augusta 2014Zdroj dailymail.com, Ilustračná: freedigitalphotos.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: