Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nadprirodzený vír v New Yorskom parku pohlcuje ľudí

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.shutterstock.com
reklama:
reklama:

Stačí byť v Thompson parku na správnom mieste v správnom čase a aj vy sa môžete stať obeťou jeho paranormálneho vortexu.

Už od roku 1930 je historický Thompson park vo Watertowne miestom, kde sa odohrávajú rôzne paranormálne udalosti. Hmlisté zjavenia, nevysvetliteľné zvuky a stretnutia s Bigfootom či UFO – na toto všetko sa dá naraziť v tomto parku. V dnešnej dobe je však Thompson park známy vďaka svojmu víru, v ktorom miznú ľudia. Tento portál v čase a priestore sa nachádza medzi zoologickou záhradou a golfovým ihriskom.

Zoopark.jpg
www.tripadvisor.com

Ľudia vtiahnutí do tohto víru údajne precestovali časom a dimenziami. Niektorí z nich sa vrátili, pričom sa ocitli na úplne inom mieste, než kde ich vortex vtiahol. Tí ostatní ostali navždy stratení v časopriestore.

Nedávno mesto dokonca dalo postaviť značku, ktorá ľudí varuje pred paranormálnym vírom s nápisom: Watertown’s Area 51. Na značke nechýba ani obrázok ikonickej zelenej mimozemskej tváre.

roadtrippers.kinja.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 5. februára 2018Zdroj www.strangerdimensions.com iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: