Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najdokonalejšie ženské telo na svete. Podľa vedcov je to postava krv a mlieko

Kelly Brook
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Kelly Brook www.facebook.com
reklama:
reklama:

Zaujíma vás, ako vyzerá najkrajšie ženské telo na svete? Podľa výskumu vedcov z Texaskej univerzity má ideálna ženská postava výšku 168 centimetrov a miery 99-63-91 centimetrov. Toto vedecky najdokonalejšie telo, po ktorom väčšina ľudí všetkých pohlaví šalejú, teda rozhodne nepredstavuje chudú modelku, ale ženu s krásnymi krivkami.

Vedci z Texaskej univerzity definovali na základe svojho výskumu najkrajšie ženské telo na svete. Najkrajšia žena meria 168 centimetrov a disponuje mierami 99-63-91 centimetrov. Pre predstavu, tieto čísla sa takmer presne zhodujú s britskou herečkou, modelkou a televíznou moderátorkou Kelly Brook, ktorá je opakovane označovaná za ženu s vedecky najkrajším telom na svete.

Akým spôsobom ďalej texasskí vedci zistili, že má Kelly Brook postavu snov? Vypočítali tzv. waist-hip ratio. Ide o číslo, ku ktorému sa dôjde vydelením obvodu pása obvodom bokov. Čím nižšie toto číslo je, tým má žena dokonalejšiu postavu. Waist-hip ratio Kelly Brook, ktorá podľa svojich slov nikdy nepodstúpila plastickú operáciu, je pritom 0,7, čo je ideál.

Napriek tomu, že Kelly Brook sa podľa vedeckých výpočtov pýši ideálnym telom, táto kráska priznáva, že si ju kvôli postave ľudia veľakrát doberali. Keď napríklad v roku 2017 zverejnila na Instagrame fotku v bikinách, niektorí sledujúci jej písali, že vyzerá ako veľryba a obvinili ju z toho, že pribrala.

„Na sociálnych sieťach ma sledujú milí a inteligentní ľudia, s ktorými sa veľmi rada rozprávam. Nedovolím ale, aby ma negativita niekoľkých jedincov zastavila v zdieľaní ďalších príspevkov,” odpovedala Kelly Brook na nenávistné komentáre vzťahujúce sa k jej telu na svojom účte.

V každom prípade má herečkina postava s krásnymi ženskými krivkami, ktorá je podľa vedcov ideálnym ženským telom, veľmi ďaleko od chudých modeliek. Kelly Brook je totiž oproti kráskam z prehliadkových mol ženou krv a mlieko.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 5. apríla 2022
reklama:
reklama:
reklama: