Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najdrahšie hotely sveta, za jednu noc zaplatíte viac ako zarobíte za mesiac

The Plaza, NYC
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
The Plaza, NYC Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Na svete existujú miesta, o ktorých môže bežný smrteľník iba snívať. Napríklad hotely, v ktorých za jednu noc zaplatíte sumu, na ktorú musíte pracovať celý mesiac. Napriek tomu, sú ľudia, ktorí takéto ubytovanie využívajú. Pozrite sa, koľko stojí noc v najdrahších hoteloch na svete.

1.Emirates Palace Hotel, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Cena za izbu: Od 500 dolárov za noc

Emirates Palace Hotel je symbolom luxusu a bohatstva. Nachádza sa v srdci Abú Dhabi a jeho architektúra je inšpirovaná arabskou kultúrou a históriou. Vo vnútri hotela sa nachádzajú prvotriedne reštaurácie, bazény, wellness centrum a samozrejme súkromné pláže.

Emirates Palace Hotel, Abu Dhabi, SAE
Emirates Palace – Abu Dhabi, United Arab Emirateswww.gettyimages.com

2. The Plaza Hotel, New York City, USA

Cena za izbu: Od 800 dolárov za noc

The Plaza Hotel je jedným z najprestížnejších hotelov v New Yorku. Nachádza sa na slávnej Piatej avenue a je známy svojou eleganciou a exkluzivitou. Hostia tu majú k dispozícii luxusne zariadené izby, vynikajúce reštaurácie a nechýba ani wellness centrum.

The Plaza New York
The Plaza Hotel, New York City, USAFoto: www.imgur.com

3. Burj Al Arab Jumeirah, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Cena za izbu: Od 1 000 dolárov za noc

Burj Al Arab Jumeirah je jedným z najikonickejších hotelov na svete a zároveň jediným sedemhviezdičkovým hotelom. Jeho tvar pripomína plachetnicu a nachádza sa na umelom ostrove v Dubaji. Hotel ponúka exkluzívne apartmány, súkromné pláže, bazény a luxusné reštaurácie

Burj Al Arab Jumeirah
Burj Al Arab JumeirahAP Photo/Jon Gambrell

4. The Ritz-Carlton, Tokyo, Japonsko

Cena za izbu: Od 1 200 dolárov za noc

The Ritz-Carlton v Tokiu je známy svojim nádherným výhľadom na mesto a prvotriednou gastronómiou. Nachádza sa v luxusnej štvrti Roppongi a ponúka elegantné a luxusne zariadené izby. Hostia tu majú prístup k špičkovej reštaurácii, wellness centru a vnútornému bazénu.

The Ritz-Carlton, Tokyo
The Ritz-Carlton, Tokyowww.gettyimages.com

5. The Dorchester, Londýn, Spojené kráľovstvo

Cena za izbu: Od 1 500 dolárov za noc

The Dorchester je legendárny luxusný hotel nachádzajúci sa v prestížnej londýnskej štvrti Mayfair. Svojimi elegantnými izbami a kvalitnými službami si získal množstvo slávnych hostí. Hotel ponúka viacero reštaurácií s michelinskými hviezdičkami, luxusný wellness a verejné priestory.

The Dorchester, London
The Dorchester, LondonAP Photo/Kirsty Wigglesworth

6. Hotel President Wilson, Ženeva, Švajčiarsko

Cena za izbu: Od 2 000 dolárov za noc

Hotel President Wilson v Ženeve sa pýši titulom jedného z najluxusnejších hotelov na svete. Nachádza sa pri brehu Ženevského jazera s nádherným výhľadom na Alpy. Jeho apartmán „Royal Penthouse Suite“ je považovaný za najväčší a najdrahší hotelový apartmán na svete. ´

7. The Savoy, Londýn, Spojené kráľovstvo

Cena za izbu: Od 2 500 dolárov za noc

The Savoy je legendárny hotel v Londýne, ktorý sa nachádza pri brehu rieky Temže. Svojimi elegantnými izbami a históriou si vytvoril povesť jedného z najprestížnejších hotelov na svete. Hostia si tu môžu vychutnať luxusné ubytovanie, exkluzívne reštaurácie a pravidelné živé hudobné vystúpenia v ikonickej sále Savoy.

Pozn.: Ceny za noc v jednotlivých hoteloch sú orientačné a závisia od ročného obdobia, sezónnosti, obsadenosti, druhu izby, či špeciálnych požiadaviek klientov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor ambrovaDátum 15. mája 2023
reklama:
reklama:
reklama: