Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najhorší masový vrahovia v histórii o ktorých poznáme podrobnosti

vrah
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
vrah www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Takže dnes to bude naozaj niečo, pretože pre vás máme zoznam vrahov, ale nie len takých nejakých. Bude sa jednať o to najhoršie z najhorších v celej histórii. Tak sa na to môžeme spoločne mrknúť. Ako prvého vraha tu máme muža, ktorý bol prezývaný ako klaun zabijak. A pritom by ste to do neho nepovedali, pretože bol otec dokonca aj manžel, ale aj sexuálny delikvent. Písal sa rok asi 1968 kedy bol tento muž odsúdený na 10 rokov väzenia a to za to, že mal sexuálne zneužiť dvoch malých chlapcov, ale keďže sa vo väzení dobre správal bol nakoniec prepustený už po roku a pol. Ďalšou zaujímavosťou je to, že mal úchylku a to tú, že sa obliekal ako klaun a vystupoval na všemožných detských akciách a tak podobne.

So všetkými ľuďmi okolo seba mal výborný vzťah a tak nikto nemohol veriť tomu, čo všetko urobil. Po tom čo bol prepustený zabil neuveriteľných 32 mladých chlapcov. A stačilo mu na to iba 6 rokov od jeho prepustenia. Všetky telá údajne zakopával na svojej záhrade, potom vo svojej pivnici, a keď už mu dochádzalo miesto začal ich hádzať do miestneho potoka, ktorý bol kúsok od jeho domu. Nakoniec to s ním dopadlo tak, že bol v roku 1994 odsúdený a hneď na to bol popravený.

Ako ďalšieho muža tu máme z USA. A je považovaný za najhoršieho vraha v celej Amerike. Jeho všetky vraždy boli spojené znásilňovaním, ďalej trhal obetiam tela, aj tam bol kanibalizmus a ako posledná tam bola nekrofília. Za 13 rokov čo vraždil a nikto ho nechytil stihol zavraždiť cez 15 obetí ktoré boli staršie ale aj mladší chlapci. Niekoľkým obetiam sa dokonca podarilo uniknúť, a tento muž na to doplatil, pretože jeho poslednej obete sa podarilo utiecť a náhodou išla okolo policajná hliadka. A tak bol tento muž zadržaný.

Keď svoju obeť zavraždil, tak s ňou koľkokrát mal pohlavný styk, ďalej ich potom jedol. Nakoniec stál pred súdom a to v roku 1944. Kde bol odsúdený a poslaný do väznice v Columbii. A tam ho väzni ubili na smrť. A aby sme nezabudli na meno tak to bol Jeffrey Dahmer.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 9. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: