Najlepšie a najhoršie znamenia zverokruhu

Zdieľať
horoskop

Veríte na horoskopy? Nech už je vaša odpoveď akákoľvek, radi by sme vás upozornili, že to, čo sa v horoskopoch píše naozaj často perfektne sedí. Dnes sa spoločne pozrieme na rebríček najhorších a najlepších znamení horoskopu. Začneme od toho najlepšieho a postupne sa posunieme k tomu najhoršiemu.

Vodnár

Toto znamenie je považované za to najlepšie a to predovšetkým pre svoju dobrú a láskavú povahu.

Panna

Na druhom mieste sa umiestnilo znamenie Panna. Panna je chápavá, milá a druhé miesto v rebríčku si bez debát zaslúži.

Váhy

Na treťom mieste sú váhy a to aj napriek tomu, že musia mať väčšinou pravdu. Dokážu však urobiť aj ústupky, čo je považované za skutočne dobrú vlastnosť.

Strelec

Ak patríte do znamenia Strelca, môžete byť spokojní. Prináleží vám štvrté miesto v rebríčku a to vďaka vašej povahe a zmyslu pre spravodlivosť.

Býk

Na piatej priečke sa umiestnil býk, ktorý má svoje silné aj slabé stránky. Tie silné našťastie prevládajú, takže ste na tom celkom dobre a patrí vám piate miesto!

Baran

Baran je tvrdohlavé znamenie, ktorému jeho tvrdohlavosť poriadne komplikuje život, čo nemusí pôsobiť dobre na jeho okolie.

Lev

Aj keď je lev dobrý a milý, má mnoho zlých vlastností, ktoré ho v rebríčku radí až na siedme miesto.

Blíženci

Blíženci je podobné znamenie Levovi. Blíženci sú síce milí a priateľskí, ale akonáhle sa naštvú, je to skutočne peklo na zemi.

Kozorožec

Kozorožec je znamenie, ktoré nechcete mať za nepriateľa. Akonáhle ho naštvete, stane sa z neho diabol a na priateľstvo s ním môžete rovno zabudnúť.

Ryby

Ryby majú tak trochu schizofrénickú povahu. Sú však dobrými priateľmi, ale môžu tiež narobiť veľké škody, pokiaľ si myslia, že ide o dobrú vec.

Rak a Škorpión

Rak a Škorpión sú znamenia, ktoré sa umiestnili spoločne na poslednom mieste v rebríčku. Obe znamenia by sa mali naučiť ovládať svoj temperament.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom