Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najnebezpečnejšie znamenie zverokruhu podľa databázy sériových vrahov. Na koho by ste si mali dať extra pozor?

vrah
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
vrah www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Zaujíma vás, aké sú najnebezpečnejšie znamenia zverokruhu? V tom prípade uvítate informáciu, že databáza sériových vrahov Killer.Cloud zostavila zoznam 488 sériových vrahov, ktorých rozčlenila podľa ich znamení zverokruhu. Na ktoré hviezdne znamenia by ste si mali dať extra pozor?

Rebríček najnebezpečnejších znamení zverokruhu vychádza zo štatistík. Aké sú najnebezpečnejšie znamenia zverokruhu a aké naopak patria k tým menej zradným? Na túto otázku sa pokúsila odpovedať databáza sériových vrahov Killer.Cloud, ktorá rozdelila sériových vrahov podľa ich hviezdnych znamení. Na základe vyššie uvedených štatistických údajov a typických povahových rysov pre dané znamenie zverokruhu tak možno vytvoriť rebríček najnebezpečnejších znamení zverokruhu. Nižšie uvádzame päť najviac nebezpečných hviezdnych znamení, ktoré majú najväčšie sklony k páchaniu tých najzávažnejších trestných činov.

1. Kozorožec

Najnebezpečnejším znamením zverokruhu je podľa databázy sériových vrahov Killer.Cloud jednoznačne Kozorožec. U tohto znamenia existuje najvyššia pravdepodobnosť, že sa z neho vyvinie všestranný zločinec s nedbalou povahou. Inklinuje k páchaniu trestných činov akejkoľvek povahy, od drobných krádeží cez lúpeže až po vraždy. Nevýhodou tohto hviezdneho znamenia je, že sa pri páchaní trestných činov správa neopatrne, a tak sa dá ľahko chytiť.

V znamení Kozorožca sa narodil napríklad nemecký sériový vrah Niles Högel, ktorý mal na konte 100 obetí.

2. Lev

Druhým najnebezpečnejším znamením zverokruhu je znamenie Leva. Ľudia, ktorí sú narodení v tomto hviezdnom znamení, páchajú často zločiny preto, aby si ich prostredníctvom získali slávu. Levom vládne ohnivá planéta Merkúr, môžu sa správať psychoticky a mať manické stavy.

V znamení Leva sa narodila Elizabeth Bathory, známa ako Čachtická pani.

3. Škorpión

Čo robí Škorpióna jedným z najnebezpečnejších znamení zverokruhu? Je to jeho sklon k žiarlivosti a tiež k agresívnemu až sadistickému správaniu. Pokiaľ nenastanú ideálne okolnosti, žiarlivý a agresívny Škorpión môže byť pre svoje okolie extrémne nebezpečný. Škorpiónová povaha manipuluje s ostatnými, aj keď Škorpión často sám nepácha zločiny, je to práve on, kto ťahá za nitky.

V znamení Škorpióna sa narodil napríklad neslávne známy nemecký sériový vrah Fritz Haarmann, zvaný mäsiar z Hannoveru, alebo aj americký vrah Charles Manson, ktorý medzi mnohými zavraždil manželku režiséra Romana Polanského Sharon Tate.

4. Strelec

Ľudia v znamení Strelca neprelievajú krv druhých, kým nie je v ohrození ich život. Sú to skôr drsné osobnosti a zlodejíčkovia, v extrémnych prípadoch však dokážu byť veľmi brutálni. Kriminálnici z radov Strelcov sa zameriavajú skôr na krádeže a lúpeže, sú tiež medzi nimi aj zločinci, ktorí úspešne utiekli z väzenia.

V znamení Strelca sa narodil najväčší kolumbijský narkobarón Pablo Escobar.

5. Vodnár

Ľudia v znamení Vodnára sa často vyznačujú manipulatívnou a pomstychtivou osobnosťou. Pokiaľ ide o pomstu, Vodnári sú skutočnými majstrami. Toto hviezdne znamenie patrí medzi charizmatické vodcovské osobnosti. Vodnári sú práve preto výbornými manipulátormi a skvelými hackermi.

V znamení Vodnára sa narodil napríklad kolumbijský sériový vrah Luis Garavito, ktorý bol usvedčený a obvinený zo 139 vrážd.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 8. novembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: