Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najväčší lámači sŕdc podľa horoskopu. Dajte si pozor na mužov narodených v týchto 3 znameniach

zlomené srdce
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zlomené srdce www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Hľadáte skutočnú lásku a bojíte sa, že narazíte? V tom prípade sa pri zoznamovaní vyhnite mužom narodeným v nasledujúcich 3 hviezdnych znameniach. Títo muži patria podľa horoskopu k najväčším lámačom ženských sŕdc. Ak túžite po skutočnej láske, majte sa pred nimi radšej na pozore.

Strelec. Má veľký problém sa viazať

Muži narodení v znamení Strelca vždy stavajú svoje priania i svoje potreby nad priania a potreby ostatných. Idú si za svojim cieľom a robia, čo ich baví, neobzerajú sa pritom naľavo ani napravo. Práve preto sa tak neradi viažu, pretože vzťah dusí ich slobodu a nezávislosť. Partnerský vzťah ich drží na jednom mieste a bráni im v rozlete, čo im veľmi vadí.

Muži Strelci sú veľmi sebecký a vždy sami seba stavajú na prvé miesto. Pokiaľ vás odstaví na vedľajšiu koľaj, a zlomí vám tým srdce, nikdy nepochopí, prečo vás to toľko bolí. Strelci sú totiž málo empatickí a nedokážu sa pozerať na veci z pohľadu niekoho iného.

Blíženci. Vo vzťahu sú ako premenlivé počasie

Pokiaľ budete vo vzťahu s mužom v znamení Blíženca, nikdy nebudete vedieť presne, na čom ste. Váš partnerský vzťah totiž bude veľmi premenlivý. Niekedy vás Blíženci zahrnú darčekmi a kvetmi, inokedy vám príde, že na vás úplne zabudli.

Blíženci sú veľmi spoločenskí ľudia, neradi trávia viac času iba so svojim partnerom. Muži v tomto znamení sú ako premenlivé počasie. Na jednu stranu je pekné s nimi randiť, na druhú stranu sa na nich nedá spoľahnúť, kvôli čomu vám môžu zlomiť srdce.

Vodnár. Rád flirtuje a má sklony k nevere

Muži Vodnári vám môžu zlomiť srdce, aj keď s nimi budete stále vo vzťahu. Toto hviezdne znamenie si zakladá na slobode a nezávislosti, rado sa zatvára do svojho sveta plného vlastných myšlienok a snov.

Muži v znamení Vodnára sú veľmi ľahkovážni a radi flirtujú aj pred svojím náprotivkom. Ich prístup môže skĺznuť až k nevere. Muži Vodnári tiež od svojej partnerky vyžadujú, aby im dala v živote priestor a voľnosť, čo naopak môže ich náprotivku zlomiť srdce.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 14. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: