Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najväčší nákupný maniaci podľa znamenia zverokruhu, ste medzi nimi?

nákupná maniačka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
nákupná maniačka www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Nakupovanie je ich obľúbenou záležitosťou a vyzerá to, ako by ich nič od tohto neodradilo. Akonáhle počujú o zľavách, už vyrážajú do ulíc.

Patríte k milovníkom nakupovania alebo ho skôr neznášate? Napriek tomu, že existujú ľudia, ktorí si kupovanie nových a lacných vecí užívajú, iní neradi trávia čas v obchode. Radšej dávajú prednosť iným aktivitám. Niektorí sa dokonca prebiehajú, kto nakúpi viac pekných a kvalitných vecí za čo najmenej peňazí. Pozrite sa, ktoré znamenia zverokruhu majú v obľube navštevovať výpredaje.

Ryby

Ľudia, ktorí sú narodení v tomto znamení zverokruhu sú známi tým, že zbožňujú nakupovanie. Nejde však iba o jednu ich obľúbenú oblasť. Keďže sú mnohokrát praktickí, nemajú problém sa poobzerať po nákupných novinkách, ktoré ich oslovili aj v inom odvetví sortimentu. Môže sa jednať o kozmetiku, domáce spotrebiče, elektroniku. Nie sú im cudzie ani dekorácie. V prípade, že hľadáte skutočného milovníka nakupovania vo výpredajoch, sú to práve Ryby.

Lev

Všeobecne ide o hrdé znamenie, ktoré sa rado pochváli tým, aké má zručnosti a schopnosti. Rovnako je to aj v prípade vzhľadu. Títo ľudia neváhajú ukázať, aké trendové kúsky si stihli kúpiť a veľmi majú radi komplimenty. Avšak, títo ľudia sa snažia nakupovať v rámci možností, teda ušetriť čo najviac peňazí, ktoré použijú na iné oblasti života. Patria medzi ľudí, ktorí si radi doprajú špecifický kúsok aj do zásoby.

Býk

Čo sa týka tohto znamenia, možno povedať, že nakupovanie je jednou z ich hlavných záľub. Títo ľudia sa vyžívajú, keď sú akcie, zľavy a môžu nabehnúť do obchodov zaobstarať si lacnejšie kúsky. V prípade, že sa im niečo páči, nemajú problém investovať aj do drahších kúskov. Ale platí, že radi nakupujú aj online. V prípade, že ich finančná situácia nie je veľmi dobrá, rovnako nemajú problém si nejakú čiastku odložiť, aby si niečo nechali na nákup trendových vecí.

Škorpión

Toto znamenie je známe tým, že keď si niečo zoberie, tak robí všetko pre to, aby získalo čo chce. Platí to aj pri nakupovaní. Ide o ľudí, ktorí sú medzi prvými, ak sa jedná o novinky a výpredaje. Všeobecne možno povedať, že toto znamenie zbožňuje nakupovanie. Či už ide o výpredaje alebo o kupovanie nových vecí len tak ako o záľube.

Váhy

Títo ľudia majú dobrý vkus na módu a majú veľmi radi eleganciu. Vyžívajú sa, keď sa môžu pekne obliecť. Ide nielen o styling v podobe make-upu, ale aj o oblečenie v podobe najnovších kúskov, akými sú šaty, svetre a podobne. Avšak na takéto oblečenie a módne výstrelky nedávajú obrovské množstvo peňazí. Skôr sa usilujú nakupovať vo výpredajoch, aby ušetrili čo najviac peňazí.

Existujú však ľudia, ktorí namiesto nakupovania radšej preferujú iné aktivity. Patrí sem napríklad znamenie, akým je Baran, Panna, Kozorožec. Tiež sem možno zaradiť aj ľudí v znamení Strelec, Vodnár. K týmto parťákom sa pridávajú aj Rak a Blíženci.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 28. novembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: