Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Napíšte na papier písmeno X. Čo vám tento test povie o vašej povahe?

X
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
X www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Máte radi testy osobnosti? V tom prípade vyskúšajte X-test, ktorý vám o vašej osobe prezradí množstvo zaujímavých vecí. Ako na to? Vezmite ceruzku a papier a napíšte veľké tlačiace písmeno X tak, ako ste bežne zvyknutí. Celkom určite sa trafíte do jednej z ôsmich variantov písania tohto písmena. Čo ale o vás spôsob, akým píšete X, vypovedá?

8 spôsobov písania X. Čo vám povie analýza tohto písmena?

Nedalo vám to a napísali ste na papier veľké tlačiace písmeno X? O spôsobe, ktorým ste to urobili, vám analýza povie samé zaujímavé veci.

Píšete písmeno X dvoma ťahmi od pravého dolného rohu nahor a ľavého dolného rohu nahor? Znamená to, že sa chcete v živote posunúť dopredu, ale nejde to. Uviazli ste totiž v minulosti.

Začínate písať písmeno X od ľavého dolného rohu a potom nasledujete pravým dolným rohom? Hovorí to o vás, že ste odpadlík. Veľmi silno túžite vymaniť sa zo svojej minulosti a pohnúť sa dopredu. Minulosť vás však má ešte stále vo svojich škárach.

Jednotlivé čiary písmena X píšete proti sebe. Začínate pritom vpravo hore. Čo to o vás hovorí? Že ste rebelská duša. Rebelom ste sa nestali, ale ako rebel ste sa už narodili.

Druhú čiaru písmena X ste napísali bežným spôsobom vedeným z pravého horného rohu. Prvá čiara smerujúca z pravého dolného rohu vám to však kazí. Z akého dôvodu? Aj keď sa snažíte zamerať na budúcnosť, vaša druhá polovica vás neuveriteľným spôsobom ťahá do minulosti. Máte pokušenie sa vrátiť späť. Rovnako ako pri jazde autom vás vábi pohľad do spätného zrkadla.

Prvú čiaru písma X vedenú z horného ľavého rohu ste napísali klasickým spôsobom. Avšak druhou čiarou začínajúcou vľavo dole idete proti bežným pravidlám. Vypovedá to o vás, že ste človek, ktorý nemá rád konvencie a zväzujúce nariadenia a ktorý žije život výhradne podľa vlastných pravidiel.

S písaním písmena X začínate vľavo dole a pokračujete čiarou vľavo hore. Hovorí to o vás, že ste kreatívnym a veľmi inšpiratívnym človekom, ktorého radami sa ostatní radi riadia. Ste to vy, kto udáva trendy.

Týmto spôsobom ste sa pravdepodobne učili písať veľké tlačiace písmeno X v škole. Začínate ľavým horným rohom a pokračujete pravým horným rohom. Tejto normy sa stále držíte, čo o vás hovorí, že máte radi poriadok a rovnováhu.

Ak pri písaní X začínate od pravého horného rohu a pokračujete ľavým horným rohom, vymanili ste sa zo zaužívanej normy. Aj svojím životom idete mimo vyjazdené koľaje a dávate prednosť nekonvenčnému mysleniu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 24. novembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: