Natalies Outlet: 8 otravných vecí, ktoré robia ľudia okolo nás

Zdieľať

Sú mnohé veci, ktoré nám na ostatných vadia. Potom ešte sú ich zvyky a činnosti tých druhých, ktoré sú úplne otravné a robia nám nervy. Toto je 8 najotravnejších vecí, s ktorými sa stretáva Natalie.

Mlieko PRED cereáliami

Si v kuchyni, príde tam tvoj spolubývajúci a do misky si začne liať mlieko, pričom tretinu z neho ide mimo misky. Ako keby to nestačilo, tak potom si do mlieka nasype cereálie.

Každý vie, že sa to predsa robí naopak, nie?

Viacnásobné budíky

Väčšina ľudí vstane v dnešnej dobe len vďaka budíku na mobilnom telefóne. Je to užitočná a dobrá vec, ktorá často pomôže aj cez deň si na niečo spomenúť.

No keď niekto vstáva napríklad o 7:00 ránok a budí mu už vyzváňa každý desať minút od šiestej ráno, tak to je naozaj otravné.

https://www.youtube.com/watch?v=FRajlbUlZFg

Bezcitní kamaráti

Napíšeš správu kamoške, v ktorej si vyleješ srdce. Zdôveríš sa jej so svojimi problémami a požiadaš ju o radu či stretnutie.

Ona ti na tvoju esej odpíše slovom ok a tam vaša komunikácia končí.

Hlasná hudba

Oddychuješ, čítaš si napríklad knihu a tvoj spolubývajúci sa rozhodne, že sa zahrá na domáceho DJ-a a na plné pecky si začne púšťať hudbu.

Chvíľu sa to snažíš vydržať a pritom dostaneš skvelý nápad! Ponúkneš mu slúchadlá a dúfaš, že to tvoj problém vyrieši. No vtedy nastáva ďalší problém.

https://www.youtube.com/watch?v=FRajlbUlZFg

Hlasná hudba so slúchadlami

Aj keď má niekto slúchadlá, tak zreteľne počuješ každé slovo z pesničky, ktorú práve počúva.

Najčastejšie sa s tým dá stretnúť v autobuse, ale aj napríklad v škole či v práci. Ostáva jedine kúpiť si štuple do uší alebo si pustiť vlastnú muziku.

Displejový dotýkač

Nie je nič lepšie, ako keď ti chce niekto niečo ukázať na tvojom monitore či displeji na mobile a pritom sa ho musí dotknúť, aby presne znázornil, kde sa daná vec nachádza.

Najlepšie je, ak má k tomu ešte mastné a špinavé prsty.

Pomarančový džús namiesto mlieka

Mnoho ľudí si rado namáča rôzne dobroty do mlieka, ako sušienky oreo. No sú aj takí, čo namiesto tradičného mlieka radi skúšajú nové kombinácie. Takto vznikne napríklad spomenuté oreo ponorené do pomarančového džúsu.

Určite je veľa neznámych kombinácií chutných, no jedlá a pochúťky, ktoré sa hodia k mlieku, neznejú až tak lahodne, keď mlieko nahradíme pomarančovým džúsom.

Nechutné narábanie s písacími pomôckami

Keby že dopredu vieš, čo všetko niektorí ľudia spravia s tvojim perom alebo ceruzkou, tak by si im ju určite nepožičal.

Medzi najčastejšie nechutenstvá patria: dávanie si písacej potreby do úst, jej ohrýzanie alebo škrabanie sa s ňou na rôznych partiách.

A čo keď si tvoje pero človek požičal presne na tieto odporné účely, aby ho potom zahodil a na písanie vytiahol vlastné? To naštve najviac.

https://www.youtube.com/watch?v=FRajlbUlZFg&

Pažravci

Dáš si len pár súst z tvojho jedla a v tom uvidíš, že tvoj kamarát to svoje už celé dojedol.

Lačne na teba a tvoj tanier pozerá, až kým sa nespýta, či si nemôže ešte dať len trošku z tvojho.

Nikdy mu to však nedovoľ, lebo keď raz ochutná, tak ho už nič nezastaví a bude ti to chcieť celé zjesť.

Natjedlo.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=FRajlbUlZFg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom