Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nebudete veriť vlastným očiam. Toto je muž, ktorý váži 400 kíl

Keith Martin
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Keith Martin youtube.com
reklama:
reklama:

Panebože. To si najskôr povie väčšina ľudí čo toto na prvý pohľad uvidí. Obezita je celosvetový problém, ktorý trápi nielen starších, ale predovšetkým tínedžerov. Predstavte si, koľko záťaže musí kostra takýchto ľudí znášať, nie je to vôbec jednoduché.

Ako sa to mohol dostať tak ďaleko?

O koho vlastne ide? Keith Martin (42) váži cez 400 kilogramov. Aké množstvo mäsa a tuku musí jeho kostra každodenne uniesť, Muž vôbec nie je schopný pohybu, žije iba v spálni. Denne sa o neho starajú zdravotníci, aby ho udržali pri živote, ale väčšinu dňa trávi sledovaním televízie a jedením.

Keith Martin
Keith Martinyoutube.com

Brit Keith Martin 42 už 11 rokov neopustil svoj dom, okrem cesty do nemocnice. 2 roky si na seba nič neobliekol a vyše 9 mesiacov sa nedokázal postaviť na nohy. Najtučnejší muž, ktorý váži 368 kíl sa však nevzdáva. Začal chudnúť a dúfa, že sa raz postaví na nohy a že ešte raz pôjde von so svojím psom.

Keď bol Keith malý, obezitou netrpel. Zlom nastal v 16 rokoch, keď mu zomrela matka a začal veľa jesť, aby zmiernil smútok. V tej dobe vyzeral jeho jedálniček katastrofálne a iný človek by zo nezjedol ani za týždeň.

Raňajky sa skladali zo slaniny, šiestich klobások, vajec, toastov a fazule. K obedu si dával to isté, ale navyše si dával sendviče. K večeri si dával doniesť fast food, dve veľké pizze, tri kebaby, a obrovskú porciu číny.

Spal celé dni, pretože mal málo energie. Aj keď mohol, chodil von minimálne. Bál sa ľudí a ich pohľadov.

Hrozba smrti ho nakoniec donútila k diéte. Teraz zje štyri krajce chleba a jedno teplé jedlo denne. Ak zhodí pólku svojej váhy, môže ísť za doktorom na bandáž žalúdka.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. augusta 2022
reklama:
reklama:
reklama: