Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nechala si 6 rokov rásť nechty, potom ich predala za nezmyselnú čiastku. Neuveríte, koľko na nich zarobila

nechty
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
nechty youtube.com
reklama:
reklama:

Shilenkova Elena je žena z Ruska, ktorá sa donedávna mohla pochváliť najdlhšími nechtami v krajine. Počas šiestich rokov svojho života sa snažila o to, aby boli pokiaľ možno čo najdlhšie. Po uplynutí tejto doby sa ich rozhodla ostrihať a predať. Používatelia internetu sú šokovaní, keď zistili, koľko na nich zarobila.

Ako sa vôbec stalo, že sa dievča rozhodlo nechať si narásť tak dlhé nechty? To všetko kvôli stávke s kamarátom. Elene sa stávka páčila natoľko, že sa jej podarilo vyhrať a získať 3 000 $. Zdalo by sa, že si žena po výhre v stávke ostrihá nechty, ale bolo to úplne inak. Elena usúdila, že je škoda strihať si nechty, o ktoré sa starala. Nakoniec ich nestrihala šesť rokov, takže všetky mali celkom 150 cm. To jej zaistilo miesto v Guinnessovej knihe rekordov.

„Milujem mať dlhé nechty, pretože im vždy venujem veľkú pozornosť. Ak ma niekto stretne, určite na mňa nezabudne. Ľudia vidia tisíce tvárí a vždy na nich zabudnú, ale na niekoho s nechtami ako mám ja nikdy nezabudnú. Nie je možné si ma nevšimnúť.” Hovorí Elena. Niektorí sa chceli s dievčaťom na ulici odfotiť. „Ľudia reagujú inak, keď vidia moje nechty, iní sa boja, iní nechápu, prečo to robím. Niektorí hovoria, že sú skvelé a žiadajú o selfie alebo hovoria, že ma rešpektujú za moju trpezlivosť. Sú aj takí, ktorí sa ma pýtali, kedy ich konečne ostrihám.“ To  nakoniec Elena urobila a nechty predala na aukcii za 10-tisíc dolárov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 16. decembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: