Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nemec prisľúbil svojim zákazníkom, že ak na Vianoce nasneží, dostanú auto zadarmo

Close up of handshake in auto show or salon
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Niektorí predajcovia vedia byť naozaj štedrí. Dôkazom toho je aj tento Nemec, ktorý sľúbil svojim zákazníkom auto zadarmo. Má to však jeden háčik. 

Andreas Erdmann je vlastník spoločnosti Erdmann & Domke v Bielefelde. Predáva autá a keďže sa blížia Vianoce, dostal jeden bláznivý nápad. Má to však jeden veľký háčik. Muž prisľúbil zákazníkom, ktorí si uňho zakúpili auto do 11. decembra, že ak na Vianoce nasneží, vráti im plnú sumu za kúpu auta. Musia byť však minimálne 4 cm snehu.

Close up of handshake in auto show or salon
www.thinkstockphotos.com

Týka sa to zákazníkov, ktorí si zakúpili auto značky Ford alebo Fiat. „Chcel som urobiť niečo zvláštne, niečo, čo presahuje bežné zľavy počas Vianoc“, hovorí Erdmann. Úplné podmienky znejú takto: „Ak budú na letisku Münster/Osnabrück najmenej 4 centimetre čerstvého snehu od 24. decembra od 7.00 hod. do 25. decembra do 6.59 hod., kúpené auto máte zadarmo.“

Businessman watching car in showroom
www.thinkstockphotos.com

„A prečo práve Osnabrück? Pretože tam je najbližšia meteorologická stanica nemeckej meteorologickej služby,“ vysvetľuje Andreas Erdmann. Meteorológovia tam budú taktiež merať hĺbku snehu. „Samozrejme, nemôžem to urobiť sám,“ hovorí Erdmann.

Existuje 14 modelov značky Ford, medzi ktoré patria napríklad Ford Ka, Focus, Kuga, či Edge. Cenové rozpätie sa pohybuje medzi 9 000 až 50 000 eur. Úspešný podnik predajcu áut má v Bielefelde štyri pobočky.

Customer and car salesman shaking hands
www.thinkstockphotos.com

To však nie je všetko. Erdmann povedal, že ak napadne viac ako 4 cm čerstvého snehu, všetkých pozýva na šampanské. Počasie predpovedá teplotu od -3 do +3°C. Očakávania však nie sú príliš veľké, pretože minulý rok tu napadol len jeden centimeter snehu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 12. decembra 2017Zdroj www.nw.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: