Neobyčajný mysteriózny zážitok v IMAX, CINEMAX BORY!

Zdieľať
600x400.jpg
CINEMAX

BRATISLAVA 31. októbra 2016 (N/PR) – Staňte sa už 2.11.2016 súčasťou neobyčajného zážitku jedine v IMAX, CINEMAX BORY, v Bratislave, ktorý vám ponúka dlho očakávanú „Marvelovku“, Doctor Strange. Film si môžete ešte viac vychutnať s unikátnou zážitkovou technológiou, na gigantickom plátne spojeným s najkvalitnejším zvukom, krištáľovo čistým obrazom, moderným priestorom a pohodlným sedením. Pri sledovaní 3D filmu Doctor Strange budete mať v IMAX kinosále pocit, že sa nachádzate priamo v centre mysteriózneho diania.

Svetoznámemu neurochirurgovi Dr. Stephanovi Strangovi sa život zmení po strašnej dopravnej nehode, ktorá mu znemožní používať ruky. Keď ho tradičná medicína sklame, je nútený hľadať uzdravenie a nádej aj inde. Vypraví sa na mystické, odlúčené miesto známe ako Kamar-Taj, kde zistí, že Kamar-Taj nie je len chrámom uzdravenia, ale aj základňou pre boj s temnými silami, ktoré budú na vás vďaka IMAX 3D zážitkovej technológii z plátna vyskakovať ako živé tak aj neživé bytosti. Iba v tejto kinosále budete mať pocit akoby vám priamo dýchali na tvár a vy sa ocitnete mimo bežnej reality.

CINEMAX
CINEMAX

Doctor Strange, ktorého stvárňuje charizmatický britský herec Benedict Cumberbatch, vybavený novými magickými schopnosťami si musí vybrať, či sa vráti k pôvodnému životu plnému bohatstva a slávy, alebo sa všetkého vzdá a bude brániť svet ako najmocnejší kúzelník vo vesmíre.

V tomto vzrušujúcom filme plnom akcie a napätia dosiahnete v IMAX kinosále, na rozdieľ od bežných kinosál, ten najdokonalejší zvukový zážitok, kde budete obklopení zvukom naozaj zo všetkých strán. Chcete počuť reálne rinčanie skla, plechov, šum prívalových morských vĺn alebo snehovú búrku, ktorá vás zaborí hlboko do pohodlných sedadiel? V tom prípade nerobte žiadne kompromisy a určite si nenechajte ujsť zmenu reality na vlastnej koži v 3D s Doctorom Strangom práve v kinosále IMAX, CINEMAX BORY, v Bratislave už 2. novembra v predpremiére.

CINEMAX
CINEMAX

Aby bol váš zmyslový zážitok v IMAX úplne dokonalý, dochuťte ho slaným alebo sladkým popcornom, korenistým nachos a dobre vychladeným nápojom.

Zakúpte si svoju vstupenku už dnes na http://www.cine-max.sk/strange.html.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom