Nepolepšiteľná Amanda Bynes skončila opäť na liečení! Prečítaj si, kto ju tam poslal!

Zdieľať
Amanda Bynes
FILE - In this June 5, 2011 file photo, Amanda Bynes arrives at the MTV Movie Awards, in Los Angeles. Bynes' attorney entered a not guilty plea to two counts of driving on a suspended license on Monday, Oct. 15, 2012. (AP Photo/Chris Pizzello, File)

Herečka Amanda Bynes strávi na psychiatrii ešte dva týždne. Herečka, ktorá pôvodne mala zostať pod dohľadom odborníkov len 72hodín si svoj nechcený pobyt musí predĺžiť.

Dvadsaťosemročná herečka bola na liečenie poslaná proti svojej vôli. Pobyt jej zariadili rodičia, ktorí svojej dcére zabezpečili lekársky dohľad v piatok. Herečka, ktorá pri príchode do L.A. nastúpila do taxíka, si myslela, že ide na stretnutie s právničkou. Šofér však na príkaz rodičov, musel hviezdičku odniesť do nemocnice.

Amanda Bynes
FILE - In this Tuesday, July 9, 2013 file photo, Amanda Bynes, accompanied by attorney Gerald Shargel, arrives for a court appearance in New York on allegations that she chucked a marijuana bong out the window of her 36th-floor Manhattan apartment. A judge on Monday, June 30, 2014 dismissed Bynes' New York City bong-tossing case. The judge had previously said the charges would be dismissed if Bynes stayed out of trouble for six months and went to counseling twice a week. Bynes' lawyer appeared in court Monday. The actress was not present. (AP Photo/Bethan McKernan, File)

Príčinou pobytu sú udalosti, ktoré sa udiali za posledných pár týždňov. V nedeľu, 28. septembra bola zatknutá za šoférovanie pod vplyvom stimulantov. Amanda porušila tak trojročnú podmienku. Poľahčujúcou okolnosťou je, že liek ma na lekársky predpis. V pondelok, 6.októbra, poškriabala jednu z návštevníčok New Yorského klubu a pár dni na to chcela zase odísť z dvoch obchodov bez pletenia.

Myslíš si, že Amanda zostane na liečení len dva týždne?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom