Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neskutočné čo urobí tento ovčiak, ktorý má hlad

pes
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pes youtube.com
reklama:
reklama:

Dnes tu máme naozaj niečo zaujímavé. Budeme sa baviť o nemeckom ovčiakovi, ktorý hral v Apole. Je naozaj dosť agresívny, pokiaľ nie je po ňom, čo je veľký problém, a malo by to byť tak, že pes počúva svojho pána, a nie naopak. Ale skúste sa opýtať kohokoľvek kto má psíka, aké ťažké je hovoriť svojmu psíkovi, keď vás prosí o jedlo, a áno je to veľmi zložité.

Je to také zložité, že to väčšina majiteľov vzdá, a vždy im niečo dajú aj keď to nie je potrebné správne. Film Apolu začína tým, že nemecký ovčiak čaká pri prázdnej miske, ale pritom čaká, že mu niekto dá poriadne najesť. Tento psík bol pritom už po veľkých raňajkách, ktoré mal pár hodín späť, ale hlad je hlad, a to isté platí u psíkov.

Jeho pán sa ho pýta, či by si niečo dal, a či má hlad, a to ako sa psík zachoval vás dostane.  A aký máte vzťah vy k psíkom?

Dokázali by ste odolať takému psiemu nátlaku? My rozhodne nie, my by sme na to to srdce nemali. Ale všetci psíkovia to robia samozrejme zámerne, pretože vedia, že vždy niečo dostanú, a sú tak roztomilí, že im jednoducho nejde odolať.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 2. októbra 2022
reklama:
reklama:
reklama: