Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľná premena! Pamätáte si na Kouďáka zo sitkomu Krok za krokom? Toto snáď ani nemôže byť on…

Legendárny Kouďák sa zmenil na nepoznanie
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ABC news
reklama:
reklama:

Od vysielania aj u nás veľmi populárneho sitkomu Krok za krokom uplynulo uuž 21 rokov. Herci sa teda za ten čas zmenili, zostarli, niektorí sa herectvu venujú dodnes, niektorí naopak zavesili toto remeslo na klinec a majú svoje rodiny a bežné povolania. Jednou z najvýraznejších postáv bol aj predstaviteľ Codyho Lamberta, ktorého stvárnil herec Sasha Mitchell. Dnes by ste však poblázneného herca spoznali len ťažko.

Odkedy sa skončilo nakrúcanie, jeho herecká kariéra išla dole vodou. Zopár štekov síce mal v nejakom tom seriáli, filmová kariéra však obsahuje samé prepadáky. Dnes sa venuje viac posilňovaniu a preslávili ho skôr škandály a závislosť na drogách. Kedysi bol pritom nielen úspešným hercom, ale aj modelom. Predvádzal pre také značky ako Calvin Klein, Versacem či Burberry. Potom však prišiel strmý pád nadol. Potom, ako sa v roku 1990 oženil s Jeanette Robbinson, mali spolu 4 deti. Prišlo však zatknutie za domáce násilie a hercovi sa nielenže rozpadlo manželstvo, ale okamžite dostal vyhadzov aj zo seriálu Krok za krokom.

Nikto nechcel v tom čase riskovať, aby sa jeho meno spájalo s rodinne ladeným sitkomom. Až neskôr sa ukázalo, že nie všetko bolo tak, ako jeho manželka prezentovala. Herec síce svoju polovičku napadol, avšak bránil pritom ich deti. Jeanette mala psychické problémy, brala drogy a robila si z ich potomkov doslova rukojemníkov. Oženil sa ešte v roku 2011, kedy si zobral herečku Rachel Mitchell, no ani to nevydržalo a po 4 rokoch prišiel koniec. Dnes má kedysi slávna herecká hviezda 52 rokov, vrásky a je z neho kopa svalov. So svojim seriálovým strýkom Patrickom Duffym sa stretol ešte aj v seriáli Dallas, no ani tu dlho nevydržal. Zdá sa teda, že povesť násilníka, ktorý získal vďaka prvému manželstvmu mu viac uškodil, ako pomohol a dnes by ste sladkého a útleho „Kouďáka“ hľadali v hercovi len veľmi ťažko.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 1. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: