Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľná premena. Z drsnej rockerky urobila vizážistka skutočnú kočku

rockerka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
rockerka youtube.com
reklama:
reklama:

Všetci ľudia sú krásni, bohužiaľ niektorí svoju krásu zabúdajú ukazovať. Niekedy to môže byť zlá voľba štýlu, inokedy napríklad účesu. Samozrejme, najdôležitejšie je, aby bol človek spokojný sám so sebou. Občas máme pocit, že so sebou skutočne spokojní sme. Málokedy si uvedomujeme, že máme skutočne veľa možností.

Môžeme sa obliekať do akéhokoľvek oblečenia, môžeme mať akýkoľvek účes, môžeme vyzerať ako chceme. Pokiaľ ale uviazneme v stereotype, nadobudneme dojem, že sme spokojní a zmeniť čokoľvek potom bude výrazne ťažšie. To si našťastie uvedomovala táto rockerka, ktorá chcela zmenu. Chcela urobiť nový krok do neznáma, chcela jednoducho zmeniť svoj vzhľad.

Tento program sa volá Snog Marry Avoid, je pomerne populárny na YouTube a má veľkú sledovanosť. Títo tvorcovia majú jediné poslanie – ukázať skutočne šokujúce premeny ľudí. A darí sa im to. V nasledujúcom videu uvidíte neuveriteľnú premenu punkovej rockerky.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 31. októbra 2022
reklama:
reklama:
reklama: