Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľné! Bol pochovaný, trúchlili a o dva mesiace neskôr sa objavil vo dverách. Vysvetlenie je úžasné

pohreb
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pohreb www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Tento príbeh znie tak neuveriteľne,  ale napriek tomu sa to stalo.

Aigali Supugaliev a jeho rodina žijú v Tomarle. 9. júla 63 ročný muž zmizol. Nikto nevedel, čo sa s ním stalo. O niekoľko dní neskôr bolo pri domovej prehliadke nájdené rozkladajúce sa telo. Vyšetrovatelia sa potom rozhodli vykonať test DNA, pretože stav tela neumožňoval jeho identifikáciu. Testy ukázali, že Aigali Supugaliev je ten pravý. Aspoň 99% šanca. Nakoniec bol príbuzným vydaný úmrtný list muža, zorganizovali pohreb a trúchlili nad jeho smrťou.

Po dvoch mesiacoch sa stalo niečo, čo nikto nečakal. Aigali, o ktorom sa verilo, že je mŕtvy, sa náhle objavil vo dverách domu. Rodina netušila, čo sa mohlo stať.

Keď sa Aigali objavil živý a zdravý, jeho dcéra omdlela pri pohľade na zosnulého milovaného človeka. Test DNA potvrdil, že telo patrí jeho otcovi. Verili vo výsledok, a tak ho pochovali. Pohreb stál veľa peňazí. Ale kto bol potom pochovaný? Ďalší muž, ktorý je rovnako vyhľadávaný svojimi príbuznými.

Zahraničné médiá uviedli, že s obeťou boli pri testovaní použité úlomky nechtov. Odborník, ktorý test vykonával, zdôraznil, že výsledky majú určité percento chýb.

„Testovanie DNA tiež nie vždy poskytuje 100% výsledky. Existuje určitá chybovosť “ povedal expert.

Ale kde bol ten muž? Agiali odišiel za prácou do zahraničia, len o tom rodinu z nejakého dôvodu neinformoval.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 8. decembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: