Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľné! Cyklistovi po páde vybuchol vo vrecku Iphone 6 a spôsobil mu popáleniny tretieho stupňa!

Vybuch.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Cyklista si užíval jazdu, keď mu dobrú náladu prekazil pád a ešte niečo horšie! 

Gareth Clear si užíval jazdu na svojom horskom bicykli v Austrálii, keď nečakane spadol. To by ešte nebolo nič vážne, nebol to až taký zlý pád, ale horšie bolo to, čo nasledovalo. Vo vrecku nohavíc mu totiž explodoval mobil, Iphone 6, ktorý mu spôsobil na stehne popáleniny tretieho stupňa.

Výbuch Iphonu mu spôsobil na stehne popáleniny tretieho stupňa.

Vybuch1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Keď vstal, okamžite si všimol dym a o pár sekúnd pocítil aj prenikavú bolesť, ktorú mu spôsobila explózia telefónu vďaka extrémne vysokým teplotám. Spálil mu nohavice, šortky a nakoniec aj dve vrstvy kože na stehne.

Gareth uvidel dym a hneď na to pocítil aj prenikavú bolesť.

Vybuch2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Zranenie bolo vážne a potreboval okamžitú lekársku pomoc. Vysvetľuje: „Stratil som rovnováhu a spadol som, naklonil som sa na zadok a rukami zmiernil pád, keď som dopadol na zem. Po troch alebo štyroch sekundách som sa postavil a videl som dym vychádzajúci z môjho zadku, čo mi bolo divné.“

„Ale čo sa stalo potom, nemôžem ani popísať…Môj inštinkt bol chytiť telefón, ale spálil som si aj ruky. Snažil som si vytrhnúť šortky skôr , ako sa mi roztavia na nohe. Lítium vnútri batérie bolo ako čierna láva chrliaca sa z boku telefónu a kov sa ohýbal. Moja noha bola úplne čierna“. Našťastie mal Gareth fľašu s vodou, ktorou si polial popáleniny.

Jeho mobil sa celý ohýbal, spôsobil mu mierne popáleniny aj na rukách, keď sa ho pokúsil vybrať z vrecka.

Vybuch3.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Gareth bol na mieste sám, nikto nebol na okolí, kto by mu pomohol, no našťastie sa mu podarilo dostať horúci telefón medzi dva kusy dreva a tlačiť bicykel späť 2km. Ale pripúšťa, že sa naozaj bál.

Zdrvujúci zážitok mladého cyklistu!

https://www.youtube.com/watch?v=fkOvmLm5_W0

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 2. augusta 2016Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: