Neuveriteľné! Kráľ popu Michael Jackson sa objavil na pódiu! Ako je to možné?

Zdieľať

Kráľ popu Michael Jackson sa objavil na tohtoročnom udeľovaní cien Billboard Music Awards!

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou! Celebrity, ktoré prišli na udeľovanie cien do Las Vegas, zdvihlo zo stoličiek famózne vystúpenie v podaní holografickej podoby legendárneho Michaela Jacksona.

Výnimočné vystúpenie bolo špeciálnym prekvapením organizátorov udeľovania hudobných cien Billboard Music Awards, ktoré sa konalo v nedeľu.

Michael Jackson
FILE - In this Feb. 24, 1988 file photo, Michael Jackson leans, points and sings, dances and struts during the opening performance of his 13-city U.S. tour, in Kansas City, Mo. The owners of technology used to create holograms of deceased celebrities on Thursday May 15, 2014, sued Jackson's estate and the producers of Sunday's Billboard Music Awards trying to block any use of their technology to generate a Jackson hologram during the show. (AP Photo/Cliff Schiappa, file)

Vystúpenie sa začalo tým, že na pódium prišli ťažkoodenci s iniciálkami hviezdneho Michaela. Nasledovalo spustenie opony, za ktorou sa ukrýval Michael Jackson sediaci na tróne.

Napriek tomu, že išlo len o hologram, publikum si mohlo pozrieť všetky jeho známe pózy a pohyby a nechýbal ani slávny moonwalk.

Ilúzia zosnulého kráľa popu bola taká dokonalá, až z nej máme zimomriavky!

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom