Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľné! Muž našiel medzi odpadkami dve malé deti. Takto nakoniec skončili!

Boys.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niekedy sa s nami život nemazná a človek sa môže dostať až na úplné dno. Niečo podobné zažili aj tieto dve malé detičky.

Jedného dňa našiel muž pred domom na zemi dve malé detičky. Boli to dvaja bratia okolo jedného roku a sedeli pri koši s odpadkami celí špinaví a len v plienkach. Ich rodičia boli bez domova a žili v lese v stane. Ronnie a Crystal Stewartovci si uvedomili, že deti patria do rodiny. Napriek tomu, že Ronnie a Crystal majú tri deti, nemohli dovoliť, aby títo dvaja chlapci zostali vonku, pretože sa blížila búrka.

Na druhý deň ich vrátili rodičom. No neskôr prišli rodičia so synmi a tiež aj so sociálnou pracovníčkou naspäť k nim a spýtali sa ich: „Boli by ste ochotní dočasne prijať naše deti, kým sa rozhodneme, čo budeme robiť?“ „Práve sme sa na seba pozreli a vedeli sme, že tam nebola iná možnosť. Samozrejme sme povedali áno“, vraví Crystal.

Nakoniec si títo dobrí ľudia dvoch chlapčekov adoptovali a tvoria spolu jednu veľkú rodinu. Úžasný skutok týchto rodičov si zaslúži obrovský obdiv. Nie každý by to bol schopný urobiť.

Malí bračekovia dostal novú skvelú rodinu!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 15. júna 2016Zdroj www.naturalmedicinebox.net © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: