Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou! Pete Doherty vydá singel na podporu boja proti drogám a alkoholu!

Zdieľať
Pete Doherty
British musician Pete Doherty, lead singer of Babyshambles, performs a one-off show in their hometown at the Camden Roundhouse in north London, Monday, March 10, 2014. (Photo by Joel Ryan/Invision/AP Images)

A skladba je venovaná samotnej Amy Winehouse! Tomuto hovoríme veľkolepé gesto! Kedy teda príde singlovka Flags Of The Old Regime na pulty obchodov?

35-ročný hudobník má vydať svoj singel 9. marca. Výťažok z jeho predaja pôjde priamo na podporu Amy Winehouse Foundation, ktorá pomáha bojovať proti drogám a alkoholu medzi mladými ľuďmi.

Pieseň napísal Pete už v roku 2011 krátko po tom, čo Amy zomrela na otravu alkoholom. Mala len 27 rokov. Na tomto malom diele sa podieľali aj basgitarista Babyshambles Drew McConnell, bubeník zo Stereophonics a Noisettes Jamie Morrison, klávesák Stephen Large zo Squeeze, či John Metcalfe, ktorý napísal sláčikové aranžmány.

Novinku podporili na Facebooku aj Dohertyho kolegovia z The Libertines. „Je naozaj úžasné, že to Peter spravil pre takúto významnú vec. Láska, život a hudba nám pomáhajú rásť a robia nás šťastnými. Môžete urobiť čokoľvek, ak tomu venujete všetku pozornosť. Prosíme, kúpte si tento singel, keď to bude možné. Carl, John a Gary,“ napísali.

.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Podobné články