Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Niekoľko dôvod prečo mužov priťahujú ženy plnejších tvarov. Väčšinou sa zhodli jednej veci

žena
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
žena www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Hovorí sa, že 90% mužov miluje ženy plnších tvarov a zvyšných 10% to tají. Je to viac-menej myslené ako vtip, ale na každom žarte je predsa niečo pravdy. Keď sa pozriete okolo seba, uvidíte mnoho párov, v ktorých je žena plnoštíhla a tiež nie všetci muži sú chudí. Skrátka, každý máme svoj typ. Mnohí muži sa na ulici otočia aj za dámou plnších tvarov, aj napriek tomu, že ich partnerka je skôr chudý typ. Naozaj je boj proti plnoštíhlosti a honba za mierami 90-60-90 taká nevyhnutná a dôležitá? Prečítajte si názor tých, ktorých vnímanie tejto témy u nás žien záleží asi najviac. Názor mužov.

Sú krivky príťažlivé?

„Vždy som mal rád dievčatá, ktoré je za čo chytiť. Aj to má však svoje hranice, pretože je rozdiel medzi plnoštíhlou a obéznou ženou. V tom druhom prípade je to o ohrozovaní zdravia a evokuje to vo mne, že danej dáme na sebe nezáleží. Na druhej strane, nemám rád ani druhý extrém a to snahu vyzerať ako lata. Také ženy sú na dotyk tvrdé a my muži máme radšej mäkkosť. ”

„Svoju manželku som stretol, keď mala 17 rokov. Okamžite mi učarovala, pretože na mňa pôsobila oveľa viac žensky ako jej vychudnuté kamarátky. Je to podvedomé a je pre mňa príťažlivé, že sa svojimi krivkami čo najviac odlišovala od mužského tela. Pudovo ju beriem ako vhodnú na materstvo a výchovu mojich detí. ”

„Milujem plné tvary, ale nie len ako sexuálny objekt. Plnoštíhlosť je krásna a ženská. Ani sa nedivím, prečo si umelci všetkých čias vyberali pre svoje diela skôr plnšie ženy. ”

U silnejších žien sú výraznejšie ženské znaky. Hovoria to sami psychológovia. Odjakživa ma to k nim podvedome ťahalo. ”

„Myslím, že myšlienka modelu ženskej krásy vznikla už dávno. Krivky sú jednoducho symbolom ženskosti. Nie je to však všetko len o centimetroch a váhe. Je to aj o tom, ako sa žena prezentuje. Jej chôdza, jej prejav, jej nežnosť a mnoho ďalších faktorov. ”

„Plnejšie ženy vo mne evokujú zrelosť. Je prirodzené, že vekom sa ženy zaobľujú a priberajú. Chudú ženu vnímam ako mladú a nevyspelú. Matku svojich detí by som určite hľadal medzi plnoštíhlymi ženami, pretože sa mi podvedome spája s materstvom a vyzretou osobnosťou. ”

„Je to dokázané vedou, a je to psychologicky podložené. Ženy plnších tvarov si vyberáme ako matky svojich detí, pretože ich podvedome vnímame ako vhodné kandidátky po fyzickej stránke. Tiež ako vhodné ženy na výchovu atď. Nepoviem, že sa mi chudé ženy nepáčia, každý má rád to svoje. Ale plnoštíhla žena je jednoducho prírodou daná ako vhodnejšia na dlhodobý vzťah. Okrem toho, chudé ženy vnímam ako pekné skôr vizuálne a povrchne. Ako obraz, na ktorý sa pozriem, pretože ma zaujme, ale o 5 minút už ani neviem, že som ho videl. Plnšie tvary sú jednoducho sexy a skvelé na dotyk. ”

„V každom prípade to nie je len o vzhľade. Žena sa musí vedieť správať. Musí sa vedieť predať. Pokiaľ je sama so sebou spokojná, je vyrovnaná a šťastná, je to z nej cítiť a to je ten najväčší magnet pre nás, mužov. Kilá sú skvelé, ak ich vedia nosiť. Moja babička dokonca hovorievala, že príliš chudé ženy sú choré ženy, takže vyziabnutosť určite nie je správna cesta. ”

Hovorí sa, že muži vo svojej budúcej partnerke hľadajú nejakú podobu so svojou matkou. Samozrejme, je to individuálne, ale pravdou je, že môžete byť naozaj prekrásna, ale pokiaľ chlap na nejakej žene nájde niečo, čo mu pripomenie matku, veľmi ho to priťahuje.

Výber mužov ovplyvňuje mnoho faktorov. Jedným z nich je však aj to aká ste. Váš prejav, vaša chôdza, štýl rozprávania, záľuby, priority a v neposlednom rade, vaše sebavedomie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 19. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: