Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nikto nemá rád hipsterov? Takto si z nich uťahujú v reklamách!

hipster thinkstock
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ilustračné: Thinkstockphotos
reklama:
reklama:

Byť hipsterom je dnes akousi módou, a tak, ako každá módna vlna, tak aj táto sa skôr či neskôr skončí a ukáže sa, že len tí praví hipsteri zostanú hispstermi…

Hipsteri majú už aj v našich končinách pomerne silné zastúpenie a sú v podstate (ale len naoko :-)) proti všetkému, čo je mainstreamové. Ich vlastné zbrane sa však v nasledujúcich reklamách akosi otočili proti nim :-D

Ich dôraz na „krásno“ a uštipačné poznámky sa stali základom viacerých reklám, v ktorých sa hipsteri objavujú. A spoznáš ich už na prvý pohľad.

Veľmi vydarená je reklama na Axe, v ktorej si zahral Majk Spirit. Reklama „tak trochu“ poukazuje na to, že hipsteri majú veľmi špecifický vzťah k jedlu.

Podobne vidia hipsterov aj tvorcovia reklamy pre Pepsi Max. V reklame zobrazujú hipsterov ako povrchných snobov.

Ani Budweiser hipsterov nešetril :-D Sám seba označuje ako pivo, ktoré je na pitie a nie na to, aby jeho chuť niekto rozoberal. A na adresu hipsterov sa v reklame píše: „Oni nech si pijú tekvicovo-broskyňový ale.“ (pre neznalých veci, ale je nápoj podobný pivu, pri výrobe ktorého sa nepoužíva chmeľ, pozn. redakcie)

https://www.youtube.com/watch?v=siHU_9ec94c

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 24. augusta 2015Zdroj Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: