Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nikto nevie, kde je. Po hádke mala odísť Jana zo svadby do lesa. Hrozivé slová experta, otec si však myslí svoje

žena v lese
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
žena v lese www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

24 ročná Jana Balobanova je nezvestná od 2. júla po tom, čo odišla zo svadby, ktorá sa konala v Sverdlovskej oblasti v Rusku. Podľa dostupných informácií po hádke odišla naštvaná do lesa.

Jana sa však stratila a ešte večer zavolala záchrannú službu. Opäť sa s nimi spojila ráno, ale záchranári ju nedokázali nájsť. Pokúsili sa použiť pátracie psy, ale tie boli rozrušené a vystrašené. Pach mladej ženy sa totiž miešal s medvedím. To a nájdenie stôp medveďa viedlo tím k špekuláciám, že Janu zabila obrovská šelma.

Odborník na voľne žijúce zvieratá Andrei Sakulin ozrejmil, že pre človeka je veľmi nebezpečné ak sa stretne predovšetkým s medvedicu a jej mláďatami. „Už nemôžeme dúfať, že žena sa nájde živá. Ak sa niekto ocitne medzi medvedicu a jej mláďatami, môže zaútočiť okamžite a tvrdo. Bez vrčania a akéhokoľvek varovania, „dodal s tým, že šelmy útočia obrovskou rýchlosťou a nemožno im utiecť.

Ruskými médiami sa však šíri aj iná verzia príbehu. Jana mala podľa zverejnených informácií, problémy s alkoholom. Jej otec, Jakov Balobanov, povedal, že pred rokom a pol bol znásilnená. Útok mala natočiť zhodou okolností Irina, ktorej bola nezvestná na svadbe. Nevesta bola odsúdená za nezákonné väznenie, zatiaľ čo jej komplici boli obvinení zo sexuálneho útoku.

Hoci Jakov pripustil, „že jeho dcéru možno zabil medveď“, má podozrenie, že išlo o nečistú hru. Všetkých na svadbe označil za „zločincov“ a povedal, že dcéru varoval, aby tam nechodila. Avšak Irina a jej nový manžel trvajú na tom, že Jana na ich svadbu ani neprišla. Ruské úrady uviedli, že nemajú dôvod sa domnievať, že Jana sa stala obeťou zločinu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 22. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: