Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nikto nie je dokonalý? Lož! Tieto vlastnosti má podľa vedcov dokonalý muž! Máte ich?

pekný chlap
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pekný chlap www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Hovorí sa, že nikto nie je dokonalý. Samozrejme, každý má nejakú tú chybičku, každý človek je iný a tiež každý človek má iné preferencie. Môžete byť pokojne dokonalí, ale vaša polovička vás za dokonalého človeka brať nemusí. Vedci sa ale rozhodli, že zostavia rebríček vlastností, ktoré by podľa nich mal mať dokonalý muž. Áno, dokonalý a úplne bezchybný. Poďme sa spoločne na dané vlastnosti pozrieť.

Musí si stáť za svojím

Dokonalý muž by mal byť rozhodný a vždy by mal vedieť, čo chce. Mal by byť cieľavedomý a mal by si za tým, čo chce, vždy ísť. U takéhoto muža má žena vždy istotu, že sa o neho kedykoľvek môže oprieť.

Úprimnosť

U dokonalého muža by samozrejme nemala chýbať úprimnosť. Taký muž so ženou nikdy nebude manipulovať a žena vždy bude vedieť, na čom u takého muža v skutočnosti je. Taký muž hovorí vždy na rovinu a nikdy vás svojimi slovami nezraní, pretože vždy zvolí tie správne slová.

Bezpečie

U dokonalého muža by sa žena mala vždy cítiť v bezpečí. Je to človek, ktorý ženu nikdy nenechá na pochybách. Kedykoľvek budete mať problém alebo sa budete cítiť zle, bude tu pre vás.

Chce, aby ste sa cítili dobre

A tiež príjemne. Je milý a vždy vám pomôže. Prší? Požičia vám svoju bundu. Ste chorá? Postará sa o vás. Takéto gestá sú dôkazom toho, že mu na vás záleží. Nemusí vám hovoriť, ako veľmi vás miluje, pretože to za neho povedia jeho skutky.

To, čo robí, nečaká späť

Dokonalý muž je schopný pre vás urobiť čokoľvek bez toho, aby od vás za to niečo čakal. Taký muž vám nebude nikdy vyčítať to, čo všetko pre vás robí. Všetko, čo robí, robí preto, aby ste sa cítili dobre, nie preto, aby ste mu bola niečo dlžná.

Naplno

Všetko, čo robí, bude vždy robiť naplno. Chodia do práce a starajú sa o seba. U takéhoto muža vždy budete cítiť, že v jeho živote vládne harmónia.

Verí vo vás

Akonáhle si niečo zmyslíte, budete mať akýkoľvek cieľ alebo sen, bude vo vás veriť. Vždy vás podporí a urobí čokoľvek preto, aby ste svoje ciele dosiahla. Vždy vás podporí a bude tu pre vás, keď stratíte motiváciu, aby vám ju dodal.

Zaujíma ho váš názor

Dokonalý muž sa vždy bude zaujímať o to, čo si myslíte. Vždy sa bude zaujímať o vaše názory. Taký muž veľmi dobre vie, že môže mať pravdu a vy nie, ale aj tak si vás vypočuje a bude sa snažiť váš názor vypočuť a pochopiť.

Načúva vás

Dokonalý muž vás bude vždy načúvať a to naozaj poriadne. Vždy bude vedieť, čo hovoríte a vždy si všetko zapamätá. Venuje vám svoju pozornosť a váži si toho, že sa mu zverujete a hovoríte mu svoje názory.

Miluje vás

A to najdôležitejšie na koniec. A nemá problém lásku prejaviť, keď ju cíti. Nikdy sa za vás nebude hanbiť a vždy vás predstaví svojim priateľom. Je totiž neskutočne rád, že ste súčasťou jeho života.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 11. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: