Nostradamova predpoveď na rok 2023 prináša strach. Peklo na zemi. Proroctvá, ktoré sa čítajú len veľmi ťažko

Zdieľať
Nostradamus
Nostradamus youtube.com

Aj keď sa môže zdať, že to je ešte ďaleko, čas letí a niekedy je dobré byť pripravený úplne na všetko. Čo nám prinesie rok 2023?

Francúzsky filozof Nostradamus poodhalil sériu mrazivých proroctiev a padli slová aj o vojne. Predpovede, ktoré sa čítajú len veľmi ťažko.

Francúz vyslovil tisíce proroctiev do budúcnosti vo svojej knihe „Les Prophéties“. Aj keď vyšla ešte pred 450 rokmi, obsahuje hrozivé predpovede od vzostupu Hitlera k streľbe na Johna Fitzgeralda Kennedyho až po útoky z 11. septembra.

Ako uvádza portál Daily Star, slávny filozof, prorok a lekár Michel Nostradamus tvrdia, že konflikt na Ukrajine by mohol v roku 2023 prerásť do „veľkej vojny“, ktorú prirovnáva k tretej svetovej vojne.

Nostradamus píše o „siedmich mesiacoch Veľkej vojny a mŕtvych ľuďoch v dôsledku zla. Rouen, Evreux nepadne do rúk kráľa“. Možno to vnímať ako narážku na ešte väčší konflikt, ktorý pramení z problémov na Ukrajine. Sedemmesačné obdobie konfliktu sa môže spočiatku zdať ako dôvod na oslavu, ale vzhľadom k desivému jadrovému arzenálu krajín vrátane Ameriky a Ruska rozhodne nejde o pozitívnu predpoveď.

Filozof tiež naráža na „Nebeský oheň na kráľovskej budove“, ale podľa Daily Star ide o niečo zlovestnejšie ako požiar v dome Harryho a Meghan. V Biblii sa súdny deň alebo „koniec časov“ spája s ohňom ako kľúčovým faktorom konca sveta. Predpokladá, že z popola civilizácie vzíde nový svetový poriadok.

Nostradamus sa odvolával aj na „zlyhanie svetla na Marse“. Toto proroctvo by mohlo odkazovať na snahy ľudstva kolonizovať planétu. Zakladateľ SpaceX a generálny riaditeľ spoločnosti Tesla Elon Musk už dlho navrhuje, aby ľudia pristáli na Marse do roku 2029. Najbohatší muž sveta už dlho dáva najavo, že chce kolonizovať červenú planétu a povedal, že prieskum a pristátie na Marse by sa mohol uskutočniť do konca tohto desaťročia. Možno ho udalosti roku 2023 prinútia prehodnotiť svoj plán.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom