Nostradamus predpovedal vojnu na Ukrajine

Zdieľať
Nostradamus
Nostradamus youtube.com

Podľa mnohých odborníkov na výklady Nostradamových predpovedí sa veštec opäť nemýlil. Predpovedal vraj Putinovu vojnu! Bohužiaľ to ale podľa nich nemusí byť to najhoršie, čo nás čaká.
Michel de Nostredame známy pod menom Nostradamus bol francúzsky lekár 16. storočia, ktorý sa však preslávil ako veštec. Roku 1555 vydal svoju knihu s názvom Proroctvo, v ktorej sa zaoberá históriou ľudstva, ale predovšetkým v nej svojimi veršmi predpovedá množstvo udalostí blízkej, ale aj vzdialenej budúcnosti. Podľa Nostradamových priaznivcov predpovedal okrem iného aj to, že na jar 2022 vypukne brutálna vojna, ktorá príde z východu a oslabí západ.

Podľa Bobbyho Shailera, ktorý je uznávaným odborníkom na Nostradama, riadky, ktoré hovoria o tejto vojne, znamenajú, že by v nasledujúcich rokoch mohla nastať 3. svetová vojna, ktorá by trvala minimálne 25 rokov. Verše, ktoré veštec napísal, boli ale často nejasné a bez časového priblíženia, preto sú to skôr dohady.

Podľa jeho proroctva nás v roku 2022 nečaká nič dobré. Podľa neho bude svet čeliť obrovskej hospodárskej kríze, prepukne hladomor a veľké nepokoje. Okrem toho by mal do Zeme naraziť asteroid alebo by mohla prísť pohroma v podobe živelných katastrof spôsobených globálnym otepľovaním.

Tieto predzvesťe nemusia byť nutne pravdivé, ale nemali by sme ich brať na ľahkú váhu. Koniec koncov pár Nostradamových predpovedí sa podľa odborníkov skutočne naplnilo.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom