Nová dovolenková destinácia prominentných Slovákov: Kam utečú pred zimou?

Zdieľať
Yxo s rodinou.jpg
Yxo s manželkou Aničkou a dcérou Emkou Foto: www.facebook.com

Silvester sa blíži, no niektoré známe tváre sa už nevedia dočkať oddychu v podobe dovolenky v teplých krajinách. Hneď po tom, ako si užijú chvíle s rodinami a priateľmi na svahu, si budú baliť plavky. Najnovšia obľúbená destinácia totiž ponúka najmä teplé počasie, krásne more a rozmanitú prírodu.

Kým v minulosti to bolo obľúbené Chorvátske pobrežie, dnes sa čoraz viac medzi celebritami skloňuje ďaleké Thajsko. Najmä prvé mesiace v roku sa tam poberú viaceré tváre hudobnej scény. Jasno v tom majú Hexáci. Dvaja zo skupiny si povedali, že po náročnom období a strate člena skupiny a blízkeho kamaráta, si poriadne oddýchnu. Yxo Dohňanský a Peter Šarkan Novák s rodinami, sa chystajú dovolenkovať práve v Thajsku. A to hneď v prvých mesiacoch nového roka. Ak by ste si však mysleli, že pocestujú spolu, tak to nie. Každý má naplánovaný iný termín výpravy. Na ostrovoch strávia niekoľko týždňov a okrem oddychu plánujú aj výlety a rôzne atrakcie pre deti.

C1f3fa3bf1d18b3ff18d5a68434a620b1 800x533.jpg
Thajsko: Koh Tao pixabay.com

Pre thajské pláže sa rozhodli aj členovia zo skupiny Le Payaco, či obľúbený moderátor Marcel Forgáč. A to je len pár z mien prominentov, ktorí mieria do krásnej krajiny. Za teplom sú ochotní cestovať a to aj napriek tomu, že doterajšia obľúbená destinácia bola dostupná autom. Teraz ich čaká niekoľkohodinový let. Odmenou budú neporovnateľne krásne pláže, exotická kuchyňa a všetko čo je s touto zaujímavou krajinou spojené. Dovolenku si užijú oveľa skôr, ako tomu bolo predtým. Chorvátsko je totiž typicky letná destinácia, a to sa zrejme našim prominentom už nepozdávalo.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom