Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nová dovolenková destinácia prominentných Slovákov: Kam utečú pred zimou?

Yxo s rodinou.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Yxo s manželkou Aničkou a dcérou Emkou Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Silvester sa blíži, no niektoré známe tváre sa už nevedia dočkať oddychu v podobe dovolenky v teplých krajinách. Hneď po tom, ako si užijú chvíle s rodinami a priateľmi na svahu, si budú baliť plavky. Najnovšia obľúbená destinácia totiž ponúka najmä teplé počasie, krásne more a rozmanitú prírodu.

Kým v minulosti to bolo obľúbené Chorvátske pobrežie, dnes sa čoraz viac medzi celebritami skloňuje ďaleké Thajsko. Najmä prvé mesiace v roku sa tam poberú viaceré tváre hudobnej scény. Jasno v tom majú Hexáci. Dvaja zo skupiny si povedali, že po náročnom období a strate člena skupiny a blízkeho kamaráta, si poriadne oddýchnu. Yxo Dohňanský a Peter Šarkan Novák s rodinami, sa chystajú dovolenkovať práve v Thajsku. A to hneď v prvých mesiacoch nového roka. Ak by ste si však mysleli, že pocestujú spolu, tak to nie. Každý má naplánovaný iný termín výpravy. Na ostrovoch strávia niekoľko týždňov a okrem oddychu plánujú aj výlety a rôzne atrakcie pre deti.

C1f3fa3bf1d18b3ff18d5a68434a620b1 800x533.jpg
Thajsko: Koh Taopixabay.com

Pre thajské pláže sa rozhodli aj členovia zo skupiny Le Payaco, či obľúbený moderátor Marcel Forgáč. A to je len pár z mien prominentov, ktorí mieria do krásnej krajiny. Za teplom sú ochotní cestovať a to aj napriek tomu, že doterajšia obľúbená destinácia bola dostupná autom. Teraz ich čaká niekoľkohodinový let. Odmenou budú neporovnateľne krásne pláže, exotická kuchyňa a všetko čo je s touto zaujímavou krajinou spojené. Dovolenku si užijú oveľa skôr, ako tomu bolo predtým. Chorvátsko je totiž typicky letná destinácia, a to sa zrejme našim prominentom už nepozdávalo.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 27. decembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: