Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Novinár sa opýtal trénera, prečo uvoľnil hráča z dôležitého zápasu kvôli tomu, že jeho žena rodila. Odpoveď je úžasná

Horizon33_2017 5 23_10 11 57.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
youtu.be
reklama:
reklama:

Mnoho profesionálnych športovcov sa počas svojej kariéry stretne s nádherným životným okamihom – narodením dieťaťa. Keďže väčšina športovcov je vo veku od 20 do 30 rokov, okrem športu sa chcú venovať aj svojej rodine, ktorú si možno práve zakladajú. 

V prípade hráča menom Augusto Lima z tímu Zalgiris Kaunas to bolo tak, že sa jeho dcérka začala pýtať na svet práve v deň dôležitého semifinálového zápasu. Tréner Jasikevicius nezaváhal ani na chvíľku a hráča kvôli tejto dôležitej udalosti uvoľnil. Sám je totiž otcom dvoch detí a veľmi dobre si vedel predstaviť, aké je narodenie dieťaťa pre budúceho otca mimoriadne dôležité.

Horizon33_2017 5 23_10 12 49.jpg
youtu.be

To si však neuvedomil mladý novinár, ktorý sa počas tlačovky trénera spýtal, prečo ho kvôli pôrodu uvoľnil z takého dôležitého zápasu. A tu je prepis ich rozhovoru:

Novinár: „Tréner, čo si myslíte o tom, že Augusto Lima odišiel z dôležitého zápasu, aby bol pri narodení svojho dieťaťa?“

Tréner: „Čo si o tom myslím? Ja som ho predsa uvoľnil.“

Novinár: „Ale je to normálne, aby hráč opustil tím počas semifinále“

Tréner: „Máte deti? Mladý muž, keď budete mať deti, pochopíte to. Pretože to je to najviac, čo môže človek zažiť. Wow, je to naozaj dobrá otázka. Myslíte si, že basketbal je najdôležitejšia vec na svete?“

Novinár: „Nie, ale semifinále je dôležité.“

Tréner: „Pre koho je dôležité?“

Novinár: „Pre tím.“

Tréner: „Ktorý?“

Novinár: „Zalgiris.“

Tréner: „Videli ste, koľko bolo fanúšikov na zápase? Dôležité? Keď uvidíte svoje prvé dieťa, pochopíte, čo je najdôležitejšie v živote. Nič na svete nie je majestátnejšie ako narodenie dieťaťa. Žiadne titulky, nič iné. Augusto Lima je teraz v nebi, citovo. Veľmi sa z neho teším.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 23. mája 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: