Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Novinka pre zamilovaných. Pusu môžete partnerovi poslať cez „Kissenger“

Kissenger
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

A máme tu ďalšiu novinku na trhu. Potešia sa jej najmä všetci zamilovaní. 

Všetci zaľúbení, ktorí nemajú možnosť byť pri sebe, sa môžu tešiť. Je na svete totiž prístroj, ktorým môžete posielať pusy partnerovi. Táto novinka sa volá „Kisseneger“ a funguje veľmi jednoducho. Bol vytvorený akademikmi na City University v Londýne.

https://www.youtube.com/watch?v=gYGieiXpong
www.youtube.com

Kissenger pošle váš bozk k spárovanému prístroju, ktorý bude bozkávať príjemcu za vás. Prístroj vyzerá ako veľký telefónny stojan so silikónovou podložkou vpredu. Môžete pobozkať podložku, ktorá registruje tlak vášho bozku. Príjemca potom môže stlačiť svoj prístroj na pery alebo líca, zatiaľ čo motory pod silikónovou podložkou „vytlačia“ váš bozk.

https://www.youtube.com/watch?v=gYGieiXpong
www.youtube.com

Práve teraz je Kissenger vo fáze prototypu a zdá sa, že zatiaľ funguje iba pre operačný systém iOS. Ževraj ale toto nie je prvý Kissenger na svete. Avšak nikdy nebol oficiálne predstavený a vždy sa o ňom len hovorilo. Až teraz tento typ autori oficiálne predstavili aj verejnosti.

Čo vravíte na túto novinku?

https://www.youtube.com/watch?v=gYGieiXpong

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 30. decembra 2016Zdroj mashable.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: