Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nový film o Harrym Potterovi? Kiežby to bola pravda!

harry potter, film
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Snáď si si nemyslel, že reči o tom, že už žiadny film o Harrym Potterovi nebude, sú pravdivé. Samozrejme, že bude. Minimálne v to všetci fanúšikovia čarodejníka s jazvou na čele tak trochu stále dúfajú. A robia dobre, pretože nádej zomiera posledná  :-D 

Chris Columbus, ktorý režíroval Kameň mudrcov, Tajomnú komnatu a produkoval aj tretí film o Harrym Potterovi, má chuť natočiť ďalšie pokračovanie tejto mega úspešnej série. Pôvodne vraj chcel režírovať celú sériu, no rozmyslel si to, pretože sa bál, že bude príliš dlho preč od rodiny.

harry potter, film
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Chcel by som sa k tomu vrátiť a nakrútiť ďalší film. Nie Fantastické zvery a ich výskyt, o ktorých si myslím, že budú úžasné. Chcel by som priniesť ďalší film o troch postavách – Harrym, Hermione a Ronovi,“ prezradil Columbus, ktorého vraj veľmi zaujíma, čo sa stalo počas 19 rokov, ktoré autorka J.K. Rowling v záverečnej časti nepopísala. Hlavnú líniu príbehu uzavrela smrťou krutého lorda Voldemorta a následne ponúkla iba krátky pohľad do budúcnosti spomínaných hlavných hrdinov.

ďalší film o harrym potterovi je na spadnutie
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Zatiaľ som nenabral odvahu povedať o tom J.K. Rowling, pretože si ju veľmi vážim. Mala by robiť to, čo chce, no naozaj by ma zaujímalo, ako si predstavuje tie chýbajúce roky,“ uzavrel.

harry potter, film
www.youtube.comFoto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 23. júla 2015Zdroj SITA, © SITA 2015
reklama:
reklama:
reklama: