Nový trend žien: holenie tváre? Vyskúšala to aj Jenna Marbles

Zdieľať

Jenna Marbles je známa tým, že skúša rôzne kozmetické vychytávky a procedúry. Niektoré z nich sú naozaj bizarné. Už si oholila obočie, tak prečo nie aj tvár? 

„Dúfam, že mi po tomto narastie také hrubé a tmavé strnisko, aby sme sa mohli obtierať bradami!“ povedala Jenna svojmu priateľovi Julienovi ešte pred začatím holenia.

Aj keď niektoré ženy používajú na holenie tváre klasickú žiletku, Jenna si kúpila špeciálnu, ktorá je vyrobená na presne tento účel. Krátkymi ťahmi si ako keby hladila tvár žiletkou a naozaj to fungovalo – odstraňovalo jej to všetky miniatúrne chĺpky.

Jenna sa počas holenia opýtala frajera, či je to, čo robí, pre neho nechutné. On jej odpovedal, že na stupnici od 1 do tej najnechutnejšej veci, čo kedy urobila, je toto taká dvojka. V 9-tej minúte videa si môžete vypočuť to najhnusnejšie, čo kedy Jenna urobila.

Po dokončení procedúry si Jenna hneď pýtala Julienovu vodu po holení, ktorej sa ale nedočkala. Odmietol ju so slovami: „To je len pre mužov.“

https://www.youtube.com/watch?v=li7HdK2vIlw&t=177s

„Myslím si, že všetky instagramové krásky si tvár holia tiež, a preto vyzerajú tak dokonalo,“ rozmýšľala Jenna. Táto skúsenosť bola pre ňu zábavná a relaxujúca. Z diaľky žiadny rozdiel vidieť nebol, ale zblízka pleť vyzerala čisto a žiarivo.

Na konci videa chcela Jenna vyskúšať ešte pár vecí. Ak nemá na tvári žiadne chĺpky, tak ani zlupovanie masky na tvár by ju nemalo bolieť, nie? Tak presne to aj bolo. Aj make-up sa jej nanášal omnoho jednoduchšie.

„Cítim sa úžasne, ako disney princezná! Netrvá to dlho času a výsledok stojí za to. Keby som o tomto vedela už skôr, tak sa holím stále.“ vyhlásila Jenna.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom