Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

O titul Miss Infinity Beauty 2017 bojuje týchto 10 krások

Finalistky 2017.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Miss Infinity Beauty 2017

BRATISLAVA 3. októbra 2017 (N/PR) – Víťazka postúpi na svetovú Miss Princess of the World, ktorá sa posledné roky koná na luxusnej lodi v Stredomorí.

Nielen z celého Slovenska ale aj Čiech sa z castingov prebojovali do finálovej desiatky tieto mladé ženy:

Screenshot_305.jpg
Miss Infinity Beauty 2017

Už 14. októbra budú na finálovom večeri bojovať o titul Miss Infinity Beauty 2017, zájazd do Paríža, ďalších 15 vecných cien a hlavne o postup na svetovú súťaž Miss Princess of the World 2018. Ich zbraňami okrem krásy budú súťažné disciplíny, a to nielen prehliadky vo viacerých šatách či rozhovory, ale aj promenáda v exkluzívnom oblečení. Táto promenáda je pripravená ako prekvapenie namiesto prehliadky v plavkách, no páni budú mať určite na čo pozerať. Večerom ich bude sprevádzať z moderátorského postu Česká Barbie. Z porotcov prezradíme aspoň známu Andreu Ziegler, Danielu Nicole či Andreu Urbašíkovú. Titul Miss Sympatia zvolia hostia a novinári, ktorá postupuje na medzinárodnú Miss Alpe Adria 2018. „Dievčatá sa veľmi tešia nielen na finálový večer, ale hlavne sú nadšené z postupu na svetovú súťaž. O tom sníva každá, ktorá sa hlási na súťaže krásy,“ prezradila zo zákulisia riaditeľka súťaže Catalina Titurus.

Zdroj: www.missmisterslovakia.eu

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor kikaDátum 3. októbra 2017