Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Objednala vraždu milencovej manželky, chcela ju rozpredať na orgány! Obžalovaná sa cíti byť nevinná

Noz.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Shutterstock
reklama:
reklama:

PEZINOK 14. januára (SITA) – Obžalobu pre trestný čin úkladnej vraždy v štádiu prípravy si dnes na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku vypočula Katarína V. Podľa orgánov činných v trestnom konaní totiž v roku 2020 oslovila postupne tri osoby, aby zabezpečili vraždu manželky jej milenca. Prípad súd prejednával už minulý rok. Pôvodný predseda senátu je však dlhodobo práceneschopný a obžalovaná dnes nesúhlasila so zmenou v zložení senátu. Súd preto musí prípad prejednávať odznova.

Podľa obžaloby Katarína V. období od januára do novembra 2020 kontaktovala najskôr muža, od ktorého žiadala zinscenovanie nehody Žanety D. v domácnosti alebo jej smrť na železničnom priecestí. Ten ju odporučil na ďalšieho, od ktorého požadovala zinscenovanie pádu vo vani alebo pádu zo schodov poškodenej. Odmena za to mala byť 4000 eur. Keďže však obžalovaná podozrievala muža, že je policajný agent, ukončila s ním kontakty. Následne tretej osobe, tentokrát žene, ponúkla za likvidáciu Žanety D. 10 000 eur. V tomto prípade žiadala poškodenie bŕzd na aute poškodenej alebo jej omámenie a „rozpredanie na orgány“.

Katarína V., ktorá vinu odmieta, dnes na súde povedala, že zbaviť sa manželky naopak zvažoval jej milenec Marek D., pričom ona sa o tom svedkom, ktorí v jej prípade vypovedajú, iba zdôverila. Zároveň skonštatovala, že „fyzicky sa zbaviť vôbec neznamená smrť“. Podľa obžalovanej to len znamená, že by manželka odišla zo života Mareka D. „Ja som nič neriešila, cítim sa preto nevinná a žiadam oslobodenie,“ vyhlásila Katarína V.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor yamamiDátum 14. januára 2022
reklama:
reklama:
reklama: