Obrovské nešťastie na pláži. Ženu prebodol slnečník

Zdieľať
pláž

Manželia si chceli len oddýchnuť a vychutnať si slnečný deň na pláži. Ani jeden z nich nemohol tušiť, že dôjde k fatálnej nehode, pri ktorej sa šesťdesiattriročná žena ťažko zraní.

Na mieste okamžite zasahovali záchranári, ale mali veľký problém presunúť zranenú ženu, pretože mala v hrudníku zabodnutý slnečník.

Tammy a Mike Perraultovci si užívali letný deň na pláži pri americkom meste Garden city. Zrazu sa mal zdvihnúť prudký vietor, ktorý vymrštil zapichnutý slnečník do vzduchu. Následne bol vetrom unášaný k 63-ročnej žene, pričom jej doslova prebodol hrudník.

Prvú pomoc okamžite poskytli ľudia na pláži a dôchodkyňa bola pri vedomí aj počas prevozu do nemocnice. Aj napriek veľkej snahe lekárov však Tammy už nedokázali pomôcť. Zomrela dve hodiny po tragickej nehode.

K náhlej smrti staršej dámy sa vyjadril aj hovorca záchranárov. „Je to obrovská strata, ktorá zasiahla celú našu komunitu. V týchto ťažkých chvíľach sme v myšlienkach a modlitbách s rodinou a priateľmi obete… Mike, milujeme ťa a je nám nesmierne ľúto tvojej straty“ napísal na sociálnej sieti Thomas Bell.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom