Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Odrezal si uši a nos, aby sa stal mimozemšťanom

Anthony
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Anthony youtube.com
reklama:
reklama:

Ľudia majú rôzne sny. Sú niektoré, ktoré nie sú pre väčšinu ľudí zrozumiteľné. Určite to tak bolo aj v prípade muža, ktorý sa rozhodol stať sa za každú cenu mimozemšťanom. Prekonal mnoho operácií, ktoré ho dnes zmenili na nepoznanie. Anthony Loffredo je muž, ktorý si dal za cieľ stať sa mimozemšťanom. Aby vyzeral ako obyvateľ vzdialenej galaxie, odrezal si nos a uši a podstúpil korekciu pier. Hoci sa ho ľudia boja, keď ho vidia, jeho matka ho miluje takého, aký je.

Žena verí, že pokiaľ to jej syn naozaj chce, musí byť podporovaný. Muž si mamičkinu pomoc veľmi váži. Pod jednu z fotiek na Instagrame napísal: „Mama hovorí, že to nie je pravda – keď sa na mňa pozerá, nemá nočné mory. Darí sa mi vykúzliť úsmev na jej tvári a pre mňa je to jedno z najväčších víťazstiev.” Mimozemšťan má svojich fanúšikov, ktorí na jeho príspevok o matke reagovali veľmi vrelo. Pod fotkou je takmer 40 000 lajkov. Existujú aj pozitívne komentáre.“ Vždy ťa bude milovať takého, aký si.“ Niekto iný napísal. “ Pre svoju matku budeš vždy jej dieťa.“

Anthonymu odrezali uši a nos a tiež mu odstránili hornú peru. Navyše si rozrezal konce jazyka na dve časti, takže to vyzerá ako hadí jazyk. To má však svoje nevýhody, pretože mu robí problémy jesť a hovoriť. Muž má celú tvár čierno potetovanú spolu s očnými buľvami. Implantáty navrhnuté tak, aby pripomínali výčnelky, boli implantované aj do jeho hlavy. Muža čaká v rámci projektu „Black Alien Project“ ešte mnoho ošetrení.

Zatiaľ sa to podarilo splniť iba na 23 percent. Tridsaťdvaročný muž sa plánuje zbaviť kože z tela a nahradiť ju kovom. Upravené majú byť aj paže, nohy, prsty a zadná časť hlavy. Zaujímavé je, že nie všetky prvky svojej premeny mohol Anthony vo Francúzsku realizovať. Niektoré operácie boli nelegálne, a tak odišiel do Barcelony. Koľko peňazí tieto operácie stoja, nie je známe. Dá sa však očakávať, že to nie je malá suma.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 16. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: