Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Oheň spálil 95% jeho tela. Teenager sa cítil ako monštrum, potom sa ale všetko zmenilo

teenager
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
teenager youtube.com
reklama:
reklama:

Johnny Quinn z Tennessee bol ako každé štvorročné dieťa zvedavý na svet, dobrodružný, zábavný a bezstarostný. Jedného dňa sa ale stalo niečo strašné. Johnny sa hral so svojim psom v kôlni na záhrade. Zapálil sviečku, ktorá následne spadla na zem. Celá kôlňa vzplanula v plameňoch. Čoskoro sa kôlňa premenila na peklo a Johnny sa nemohol dostať von. Jeho staršia sestra Leah počula Johnnyho kričať. Prebehla cez dvor a vytiahla brata z kôlne, čím mu zachránila život. Johnny bol prevezený do nemocnice. Lekári robili, čo mohli, ale jeho zranenia boli rozsiahle.

V priebehu rokov musel Johnny podstúpiť mnoho bolestivých rekonštrukčných operácií. Niet divu, že táto traumatická udalosť a jej následky mali silný vplyv na jeho psychiku. Začal nenávidieť svoj vzhľad. Jedol stále menej a chubol alarmujúcim tempom. Reakcie ľudí situáciu len zhoršili. Keď sa stal teenagerom, bolo to ešte horšie. Ostatné deti sa o seba začali zaujímať, zažívali svoju prvú lásku. Ale pre Johnnyho to bolo nemožné. Ale aj napriek svojmu nízkemu sebavedomiu a problémami s jedlom dosahoval najlepšie výsledky v škole. S nástupom na vysokú školu nemal najmenšie problémy. Keď Johnny začal študovať, urobil prekvapivý objav.

Prvýkrát sa obklopil rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi s podobnými záujmami. Spolužiaci sa mohli pozrieť na jeho vzhľad a vidieť v Johnnym človeka, ktorým skutočne bol. Toto nové prostredie umožnilo Johnnymu rozvíjať sa nielen intelektuálne, ale aj sociálne. Johnny má dobré aj zlé dni, ale veci sa všeobecne zlepšujú. A nielen to, Johny tiež pomáha ostatným ľuďom zmieriť sa so svojím vzhľadom. Pripojil sa k nadácii Brave Faces, ktorá zvyšuje povedomie ľudí, ktorí sú fyzicky aj duševne odlišní.

Presadzujú spravodlivé zaobchádzanie a rovnaké príležitosti pre všetkých, bez ohľadu na to, čím sa zdajú byť. “Nadácia Brave Faces Foundation plní moje sny a vášne.” Všetko to začalo, keď nadácia objavila niekoľko príspevkov od Johnnyho na sociálnych sieťach. Čoskoro ho pozvali na účasť na fotení. Teraz s nimi pravidelne spolupracuje na osvetových kampaniach. Príbeh Johnnyho Quinna je neuveriteľne inšpiratívny. V budúcnosti určite dosiahne veľké veci.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 2. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: